2703
2553
عنوان

یکماه از سقطم گذشته ولی آروم نمیشم .....

| مشاهده متن کامل بحث + 545 بازدید | 56 پست
انگیزه هیچ کاری ندارم آخه ....... دست خودم نیست ...... 

سعیتو بکن، منم همینطور بودم خودمو نابود کردم،۱۰ کیلو  اضاف وزن گرفتم،هورمونای بدنم بهم ریخته

مرجانم، همسری میگه مٙری جان

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم منم تازه سقط کردم روزای وحشتناکیه ولی بابقیه حرف بزن خیلی خیلی کمکت میکنه احساساتت رو دربارش بگو گریه کن خودتو خالی کن باید دوره سوگواری رو بگذرونی تا به پذیرش برسی اگه میتونی مشاوره برو ویه چیزی که منو یکم آروم کرده فعلا اینه که به قضیه عقلی وعلمی نگاه کن اون بخش  احساسی و مادرانه رو بهش خیلی میدون نده که کنترل قضیه رو به دست بگیره با اطرافیانت اگه سقط داشتن صحبت کن میبینی یه چیزی که برای خیلی ها اتفاق میفته واحساسات بعدش و نگرانی های بعدش مشترکه بین همه اصلا احساست روسرکوب نکن ولی سعی کن توتنهایی این بیرون ریزی احساسی رو نداشته باشی من جنینم رو توباغچه دفن کردن برام روش گل کاشتن این اتفاق دیروز برام افتاد باورت میشه همین کار خیلی بهم ارامش داد چون دیدم بقیه نمیگن بابا چی بود دوتا سلول ونمیدونم یه تیکه چی بود چون واقعا حس ازدست دادن رو داریم تجربه میکنیم باید بهش بها داد واینکه سعی کن به خودت تلقین کنی حالت خوبه وقوی هستی تا کم کم همینطوری بشی من باورت میشه قبل سقطم حتی بادیدن یک لیوان شیر گریم میگرفت چون یاد این میفتادم که برای بچم شیر که دوست نداشتم میخوردم دراین حد درگیر بودم ولی الان حس میکنم قوی ترم چون همه ی حسام رو میریزم بیرون .برات ارزوی ارامش میکنم ودراخر بهت بگم خدا مطمئن باش هست وهوای ماروداره بسپار به خودش .

هی فلانی شاید زندگی همین باشد.
2720
عزیزم منم تازه سقط کردم روزای وحشتناکیه ولی بابقیه حرف بزن خیلی خیلی کمکت میکنه احساساتت رو دربارش ب ...

ممنون عزیزم از همدردیت

چقدر خوبه که می تونی اینقدر قوی باشی...

اتفاقا وقت مشاوره گرفتم برم ... اصلا روبراه نیستم....

امیدوارم شما هم زود این غمو فراموش کنی و بهترین ها برات پیش بیاد

ممنون عزیزم از همدردیت چقدر خوبه که می تونی اینقدر قوی باشی... اتفاقا وقت مشاوره گرفتم برم ... اصل ...

زمان بهترین درمانه فراموش نمیشه همیشه یه گوشه قلبمون جای جگرگوشه ایه که نشد بغلش کنیم وبراش مادری کنیم ولی خدا هم هوای مارو داره انشالا ارامش وشادی رو به مابرمیگردونه .مشاوره رفتن هم بهترسن تصمیمه منم یکم شرایط جسمیم بهتر بشه میرم ما نیاز به حمایت عاطفی خانواده ورسیدگی تخصصی داریم توهمه جای دنیا زنایی که تجربه سقط دارن رو به حال خودشون رها نمیکنن جلسات درمانی وگروه درمانی میذارن براشون ولی اینجا ....

عزیزم منم داغدار نوزادم هستم ...۱۲ روزش بود .تو بغلم جون داد ناراحتی قلبی داشت ...خیلی خیلی لحظه دردناکی بود خدا نصیب هیچ بنی بشری نکنه الهی امین.اره .قدم نورسیده ام ..پر کشید ...الان یک ماه هست که عزا دارم بخدا خیلی سخت و دردناکه ..غمش راه گلومو بسته بخدا دارم میترکم ..قلبم از درد میخواد از جا کنده. شه  ...ولی چه کنیم باید راضی باشیم به رضایت خدا و صبر پیشه کنیم .خدا برای ما بهترینها رو میخواد ..و اینو بدونکه  بجه های ما در اغوش خدا هستند ..و جاشون امن و عالیه 

2714
عزیزم منم داغدار نوزادم هستم ...۱۲ روزش بود .تو بغلم جون داد ناراحتی قلبی داشت ...خیلی خیلی لحظه درد ...

عزیزم واقعا متاسفم و خیلی ناراحت شدم

خیلی سخته ...خدا بهت صبر بده و کمکت کنه ....

ایشالا که دوباره یک نی نی سالم بهت بده

عزیزم واقعا متاسفم و خیلی ناراحت شدم خیلی سخته ...خدا بهت صبر بده و کمکت کنه .... ایشالا که دوباره ...

سلام مایا جان ..ممنون از دعات ..خودت خوبی ..حال و اوضاعت چطوره ؟؟؟...من تو این هفته مردم و زنده شم چون سنگ قبر سفارش دادیم برای مزار کوچولوش . و انتخاب عکسش  ..خیلی لحظات سخت و سنگینی هست که واسه جیگر گوشه ات دنبال یه عکس واضح واسه سنگ مزارش باشی 😭😭😭

من خودم تو هفته ٦ منتظر صداي قلب بچه م بودم ولي هرچي گذشت و به جاي يه هفته ٤ هفته صبر كردم كه شايد قلبش بزنه صداي ضربانشو بشنوم ولي نشد دكترا بهم گفتن رشدش متوقف شده تو همون هفته ٦ واسم قرص نوشتن تا سقط كنم چندروزه سقط كردم ولي دارم ديوونه ميشم كلي برنامه ريختم واسه زمان به دنيا اومدنش خودم و همسرم كلي ذوق داشتيم همش خراب شد اصلا نميتونم با اين قضيه كنار بيام هرروز كه ميگذره واسم سخت تره همش استرس اينو دارم نكنه بارداري بعديمم همين طور بشه من واقعا طاقت ندارم

عزیزم منم داغدار نوزادم هستم ...۱۲ روزش بود .تو بغلم جون داد ناراحتی قلبی داشت ...خیلی خیلی لحظه درد ...

عزیزم تسلیت میگم بهت غم بزرگیه ولی مطمئن باش حالت بهتر میشه الان نیازداری که فضا داشته باشی و غمت رو بریزی بیرون به مرور بهتر میشی خدا خودش کمکت میکنه فرشتت هم جاش آسمون بوده برگشته همونجا .امیدوارم  خدا بهت آرامش قلبی رو برگردونه ولی زندگی همینه غم وشادی درکنار همه باید صبور بود و قوی .

من خودم تو هفته ٦ منتظر صداي قلب بچه م بودم ولي هرچي گذشت و به جاي يه هفته ٤ هفته صبر كردم كه شايد ق ...

منم دقیقا همین تجربه رو به تازگی گذروندم درباره احساست با نزدیکات حرف بزن و گریه کن تا سبک بشی بعدم یکم جسمی که بهترشدی حتما حتما ورزش کن پیاده روی کن خیلی خیلی بهتر میشی به من کمک کرد یه مدتم کلا به بچه فکر نکن به غذات برس گوشت وجگر وگرمیجات بخور استراحت کافی داشته باش من دیگه الان سه هفته ست سقط کردم گاهی هنوز توچشمم اشک جمع میشه ولی نخندیا خودمو نیشگون میگیرم که دردم بیاد هروقت این فکرا میاد سراغم که دست بردارم .برو بیرون بگرد اگه میتونی یه سفر برو توعید به خودت سخت نگیر ونگو چرا من وچرا بچه من چون فقط حالت بدترمیشه فیلم ببین یه سرگرمی برای خودت ایجاد کن من همون هفته اول بعد سقطم رفتم رنگ ویترای گرفتم روی شیشه مربا نقاشی کردم وگلدون درست کردم انگار اون حس که نتونستم یه زندگی رو تووجودم پرورش بدم با این حس که یه چیزهنری دارم درست میکنم کمترمیشد خلاصه باید هوای خودمون رو داشته باشیم تاافسرده نشیم هرجور میتونی حالتو خوب کن 

منم دقیقا همین تجربه رو به تازگی گذروندم درباره احساست با نزدیکات حرف بزن و گریه کن تا سبک بشی بعدم ...

ميدوني ديگران نميتونن دركم كنن بهم ميگن حالا قلبي نداشته كه حسي داشته باشي ولي واقعا اينطور نيس اصلا نميتونم با اين قضيه كنار بيام. همسرم ميگه يه حكمتي بوده ما كه از كار خدا بي خبريم ولي اين ترس تو وجودمه كه نكنه باز دفعه بعدم همينطور بشه

ميدوني ديگران نميتونن دركم كنن بهم ميگن حالا قلبي نداشته كه حسي داشته باشي ولي واقعا اينطور نيس اصلا ...

خدا رو شکر کن الان این اتفاق افتاده بعضیا ماههای آخر بچشونو از دست میدن میدونم سخته کاملا در کت میکنم ولی دردت کمتره انشالله خدا بهت ی نی نی سالم میده❤

واسه سلامتی تودلیم  صلوات میفرستی❤
2706