2733
2734
عنوان

خانم همتا با یه عالمه عدد بیا

240 بازدید | 31 پست

شما مگه منو میشناسید که می‌دونی اعتقاد و قبول دارم قرآن رو یا نه؟شما اگه اعتقاد داری من قضاوتت رو نمیبخشم واگذار میکنم به خدا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مسلمانان عزیز هر باری که یکی دلش بشکنه بخواد با امام حسین دردو دل کنه به خاطر حرفهای شما دلسرد بشه و ...

دل شکستن مسلمان وغیر مسلمان نداره 

کسی که مسلمان باشه بیشتر رعایت میکنه چون خدارودرنظر میگیره واگردلی شکست به ناحق حلالیت میطلبه 

اما متاسفانه کسی که به خدا وقران و.. عمل نکنه راحت دل میشکنه 

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود
2738
دل شکستن مسلمان وغیر مسلمان نداره  کسی که مسلمان باشه بیشتر رعایت میکنه چون خدارودرنظر میگیره ...

ندارن ولی اینا سعی دارن انحصاری کنن همه چیز رو امام حسین مال ماست شما فلانین شوهراتون خیانتکاران فلان و فلان 

نگران لغزش مردایین فقط از دین هر چی دلتون میخواد با ایموجی های لوس میدین فک میکنین راه تقرب به خدا ر ...

به خدا این چیزی که فکر میکنید نیست 

من تو تاپیک اخرش رسیدم 

اما این مسئله که عرض کردید یک موردش هست 

برید تحقیق کنید میبینید تاثیر بی حجابی وبدحجابی بیشتر ازاین موردی هست که می فرمایید 

یه چرندی از دهنش در رفت. نه تنها اون ،از دهن نامبارک خیلیا شون.  این جماعت نون به نرخ روز خور ...

آخه الان حس می‌کنه امروز یه کار خیری کرده انتظار داره معجزه برای اون بشه گفتم که بدونه من رو قضاوت کرده بذاره برای فردا جایزه اش رو

به خدا این چیزی که فکر میکنید نیست  من تو تاپیک اخرش رسیدم  اما این مسئله که عرض کردید ی ...

خانوم بيخيال شو عزيزم، حالا اونايي كه دل شكستن نيستن شما جاشونو گرفتي؟ ميخواي جاشون وايسي بحث كني؟ هم عقيده نيستين با ما چه اجباريه اخه جواب بدين

كسايي كه زبان الماني بلدن يا شروع كردن به ياد گرفتن بيان تو تاپيكم رفع اشكال كنيم و با هم بخونيم 😊
ندارن ولی اینا سعی دارن انحصاری کنن همه چیز رو امام حسین مال ماست شما فلانین شوهراتون خیانتکاران فلا ...

برداشتتون اینطوره 

اما به صراحت اگر این کسی گفت نظر اون فرد 

اگر همه این علنی میگن که امام حسین و.. برای دیندارهاست این حرف بزنید 

اگرماامام حسینی واقعی بودیم عامل بودیم به نصایح توصیه ها واهداف ائمه نمیشه که فقط درمواقع نیاز توسل کنیم بهشون وبقیه حرفهاشون گوش ندیم

2706