موضوع بحث

معرفی مرکز یوگای بارداری در تهران

13504 بازدید | 20 پست
سلام
کسی مرکز یوگایی سراغ داره که کلاس های مخصوص دوران بارداری داشته باشه؟
1390/01/11
|
23:39

فروش ویژه پوشاک و کفش مردانه

تا %60 تخفیف + %15 تخفیف بیشتر با کد: mds-15

مامی غزل جان .

شما که کلاسها رو رفتی خسته کننده نبود برات؟ یعنی نرمش سنگین نمی ده؟ زمانش زیاد نیست؟من خیلی دوست

دارم برم ولی از طرفی نباید به خودم فشار بیارم چون چند بار لکه بینی داشتم. از دکترم هم اجازه نگرفتم هنوز.
برای من اصلا خسته کننده نبود
یک ربع اول می گذره به معاینه (وزن مادر و ضربان قلب نینی) - یکساعت کلاس تئوری هست درباره بارداری، زایمان و نگهداری از نوزاد که برای من خیلی مفید بود (با اینکه یه عالمه مطالعه کرده بودم) - نیم ساعت آخر تمرینای یوگاس که به نظر من در حد متوسطه یعنی نه سخت نه آسون (من قبلا یوگا کار کردم)

در کل من به همه دوستام که باردار میشن توصیه می کنم برن
مخصوصا اگر می خوان طبیعی زایمان کنن
Lilypie Maternity tickers
سلام خانوما من آخرای ماه ششم بارداری هستم.  دنبال کلاس های یوگا و کلاسای بارداری خوب هستم در ...

عزیزم شما جایی رو پیدا کردید ؟ من هفته 21 هستم میخوام برم کلاس ولی شرق جایی رو پیدا نکردم

فقط 7 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم شما جایی رو پیدا کردید ؟ من هفته 21 هستم میخوام برم کلاس ولی شرق جایی رو پیدا نکردم

بله عزیزم، مرکز آرامش، خیابون هنگام هست بالاتر از فرجام، تقریبا روبروی بانک صادرات، پلاک 197 واحد 5

اره عزیزم، من تو دوره بارداریم رفتم رویان ماما. غرب تهرانه. اگه می تونی حتما برو ارززششو داره. نمیدونی چقدررررر زایمانو راحت می کنه. آدرس دقیقشم خواستی تو گوگل سرچ کن میاره. اینترنتی و تلفنی هم میتونی قبلش باهاشون مشورت کنی