2410
2553

مانتو سفارش دادم از کانال شیک پوشان، بجای سایز بهش سانت دادم مانتو اومده ده سانت اختلاف داره اندازه ها...به ادمین پیام دادم ادرس داد پست کردم حالا میگه اگه می خواید سایز درست مانتوتون پست بشه ۱۲ تومنه دیگه واریز کنید!این انصافه!

خوب شما اشتباه گفتی 

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714

ادمینش ارزو بیگلری

مخفف اسمش سانی

تمام ریز مکالمات هم دارم کسی خواست همه اشو می تونم براش فروارد کنم فقط کس دیگه کارش به این جاها نرسه بااعصابش بازی بشه یه هفته است از کار و زندگی افتادم فقط دارم با خانم بحث می کنم!

من یه دونه اینترنتی پارسال گرفتم سایز بزرگ فرستاده بود ، گفت باید مانتو رو پست کنی پول پستم بزاری توش ده تومن ، بعدشم که مانتو رو پست کردم گفتن گم شده و کلا مانتو و پول پست و همه چی مالیده شد رفت هیچکسم زیربار نرفت

خواهش می کنم صلوات برا سلامت نی نیم و اینکه سروقت خودش فروردین دنیا بیاد بفرستید، ممنونم🙏🏻الهی هر کی صلوات می فرسته خدا بهترینا رو نصیبش کنه🌸من در احاطه نور خدا هستم که هیچ چیز منفی نمی تواند در آن رسوخ کند🌸هر انسانی حلقه ای ست طلایی در زنجیر خیر و صلاح من🌸تیکرم براساس زایمان سزارین هست.
2706