2703
2553

نمیدونم چرا یک ماه میشه وقتی آخر شب میشه یادم از مردن میفته یعنی دارم دیونه میشم بعضی شب ها گریه میکنم کلا خواب شبم به هم ریخته میگم کاش ادم نبودم اون دنیا میخوام چیکار بشم تنها میترسم داخل قبر خیلی فکر های دیگه که اعصاب نمونده برام

وااای منم اونجوری بودما 😔😔خاب وخوراک نداشم حتی یه شب توخاب دیدم مردم ..بعدا یه دعانوشتن کشیدم به اب توحموم ریختم سرم غسل کردم یادم نیس چه غسلی بود دوسه شبم گذاشم زیرسرم دعارو کلا فراموش کردم

اِسم"تُــــMـــو♡"مُوندگارتَرین "کَلمــAــــهِ"دنیایِ منه..!🌸💫
وااای منم اونجوری بودما 😔😔خاب وخوراک نداشم حتی یه شب توخاب دیدم مردم ..بعدا یه دعانوشتن کشیدم به ا ...

دعا رو باید از کجا بگیرم  من مشهدم به نظرتون برم روانشناس های حرم خوبه چون دیگه دارم دیونه میشم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دعا رو باید از کجا بگیرم  من مشهدم به نظرتون برم روانشناس های حرم خوبه چون دیگه دارم دیونه میشم ...

اره برو بهشون بگو ..منم‌ شبا گریه میکردم همش..اصلا افسرده شده بودم یه مدت همش به مردن فکرمیکردم به قبر اون دنیا وایی

اِسم"تُــــMـــو♡"مُوندگارتَرین "کَلمــAــــهِ"دنیایِ منه..!🌸💫
2456

دوست گلم ببین عزیزم مردن حالتی عمیق تر از خوابه. مگه خوابیدن ترس و دلهره داره؟ مرگم برا همه هست همیشه که مهمون دنیا نیستیم پس این ترس از مرگ رو از خودت دور کن. یه فرایند عادیه که هر وقت وقتش برسه میاد سراغت. ولی ترس از باورای مربوط به اون دنیا که عذابت میده نترس گلم. هیچ کس اون دنیا رو ندیده که بدونه چی میخواد سرمون بیاد. خیلی از این حرفایی هم که زده شده در مورد شب اول قبر و چهلم و برزخ و بهشت و جهنم قابل اعتنا نیست. پس این ترس و نگرانیا رو نداشته باش و زندگیت رو بکن 😃 قابلیتش رو داشتم این حس ترس رو حاضر بودم از تو بگیرن بندازن تو جون من. چون واقعا هیچ اعتقادی به این حرفایی که در مورد بعد نرگ میزنن ندارم و با ترسات راحت کنار میومدم.

2714