1147
44
عنوان

بیاین عکسسسسسسس بازی از...

5784 بازدید | 350 پست

۱)از کله ی شوهراتون ببینیم کی کچله کی مودار  

دیگه همتون عکس دارین ازشون تو گوشیتون برش بزنین بفرستین 

خواهشا جبهه نگیرین چرا عکس بذاریم و چیکارداری فقط برا سرگرمیه کسی اینجا نمیخواد کله شوهراتونو بخوره  

۲)از گوشواره و گردن بندتون بفرستین میخوام بخرم دوتا مدل ببینم  

عشق یعنی نگاه تلخش اسمت تو صدای سردش          یعنی وقتی من بیدارم تو خوابه خواب تو بغل گرمش    یعنی دیگه هیچکس نباشه بخواد آرومت کنه                یعنی حتی خود خداهم بخواد نابودت کنه

بچه ها یه خبر خوب

نی نی لازم از الان تا عید هروز تخفیف های استثنایی میذاره

من که هر روز چک میکنم منتظر تخفیف صندلی ماشینم

ما رو دنبال کنید

فقط کم مونده بود از کله شوهرمم عکس بزارم نی نی سایت 😂

خدایا به خاطر هممه چیزای که دادی...                           ندادی...               دادی پس گرفتی..                                                                                                  ندادی میخایی بعدا بدی...     ندادی میگی دادم..                         اصلا نمیخایی بدی...           نداده بودی فکر کردی دادی نمیدی هی میگی میدم....      شکرتتتتتتت😍😍😍😍😍😍😍
1157
کله شوهر☹😂😂😂

خب چیکار کنم از هرچی بگی عکس بازی هست  

عشق یعنی نگاه تلخش اسمت تو صدای سردش          یعنی وقتی من بیدارم تو خوابه خواب تو بغل گرمش    یعنی دیگه هیچکس نباشه بخواد آرومت کنه                یعنی حتی خود خداهم بخواد نابودت کنه
8
584

اخه شوهر چیه که کله ش چیز باشه  

خواب بودم بیدار شدم لغو کاربری شدم....دیگ ب کاربریامونم رحم نمیکنن لا مروتا😢😢از این ب بعد فقط میخوام ی گوشه بشینم گیتارمو بزنم🎻😢منو چه ب سیاست😥
حالا ۴ تا شوید عکس گذاشتن داره؟!

خوبه گفتم جبهه نگیرین  

عسک ندارم تو گوشیم😅

همیشه چشم👀 به راه آسمون باش توهم با بوی😋 بارون🌧🌦☔مست🍷 میشی...یه روزی میرسه با گریه ی 😢شوق 😍تو هم با آسمون همدست 👐میشی..✌✌روزهای خوب خواهند آمد✌
835