1147
44

دخترم بد عادت شده دوسالش هروقت میبرمش دستشویی میگه یه شلوار دیگه بپوشم منم شلواراشو گذاشتم جلوش گفتم یکی رو انتخاب کن گریه کرد که نه اینارو نمیپوشم شوهرمم اومد سر من دادو بیداد که بلد نیستی یه لباس تن بچه بپوشی گفتم فقط بلدی داد و بیداد کنی تو بیا بپوش دوتا محکم زد تو گوشم   دخترمم داشت نگاه میکرد شلوارشو پوشید پاش گفت من نمیدونم چرا من میپوشم چیزی نمی که ، گفتم بچه از ترس اینکه مامان شو زدی زود پوشید ، کاش بمیرم و دیگه این چیزارو نبینم همیشه از کوره در میاد همه چی میگه بهم و بعضی اوقاتم دست بزن داره . ده بار گفت لعنت به پدر و مادرت 

خدایا خودت مواظب دخترم باش ، زندگیمی دخترم 😘

مردا نمیدونم چرا فوری به پدرمادر طرف گیر میدن ...۸۰ درصدشون همینن

من مطمئنم به همه آرزوهای قشنگم میرسم ان شاءالله...رژیمم ...میخوام لاغر کنم ...۱۸ اسفند رسما شروع کردم ...وزن شروع :۹۰/۹۰۰...باید بشم ۶۱ ...دعا کنین خدامردزندگیمو زودتر نشونم بده ...😍😍😍😍مرد من با اینکه ندیدمت هنوز ولی یه حسی بهم میگه تو جذاب ترین مرد دنیایی😍😍😍😍تو زیباترین آرزوی منی👑👑👑👞👞👞💍💍💍

بچه ها یه خبر خوب

نی نی لازم از الان تا عید هروز تخفیف های استثنایی میذاره

من که هر روز چک میکنم منتظر تخفیف صندلی ماشینم

ما رو دنبال کنید

1157

چ احمقه شوهرت،تو فکر اون بچه تا ابد میمونه،حدا جوابشو میده،من بابام سه چهارسالم بود،یادمه تو ماشین بودیم،مامانم یچیزی بهش گفت گفت میزنم تو دهنتا،با اینکه دست بزن نداشت هیچوقت ،ولی تا چندسال پیش ازش بدم میومد 

اون لبخندی ک برای پنهان کردن دردت میزنی،لبخند،خداست به بنده اش.اون لبخندی که پشتش خدا باشه،تمام مشکلاتو حل میکنه....💕وزن66🔒 هدف55🔐 قد170
1125
والا نمی‌دونم چی بگم قلبم میگیره ...ما زنها چقدر بدیختیم چرا باید حرف بخوریم اوف اوف اوف

کاش بمیرم فقط آخه تا کی غصه بریزم تو خودم مردا یه داد و بیداد میکنن خالی میشن ما چی 

همه اش بخاطر ضعیف نشون دادن خودمونه

لعنت داد‌ت توام بگو باز اخرت باشه وگرنه به مادر پدر خودت لعنت میفرستم.اگه یدونه زد دوتا بزن

چرا اونا میزنن ما نگاه میکنیم.من شوهرم یه بار ب شوخی چک زد تو گوشم منم دوتا زدم .گفتم بار اخرت باشه.همیشه هر کار میکنه میگم بار اخرت باشه.وگرنه حالیت میکنم با کی طرفی

من جات بودم همون موقه ک زد ول میکردم میرفتم دنبال کارم تا وقتیم نیومده منت کشی باهاش حرف نمیزدم

آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

وقتی زد،دوتا میگرفتی وسط پاش،ننه باباش بیاد جلو چشمش

اون لبخندی ک برای پنهان کردن دردت میزنی،لبخند،خداست به بنده اش.اون لبخندی که پشتش خدا باشه،تمام مشکلاتو حل میکنه....💕وزن66🔒 هدف55🔐 قد170
1103
عزیزم غلط کرده که زده تو گوشت مرتیکه نفهم وبی شعور. تو هم سکوت کردی بچه بندازپیشش وبرو خونه مامانت ...

دلم نمیاد به خاطر بچم ، وگرنه میرفتم 

کاش بمیرم فقط آخه تا کی غصه بریزم تو خودم مردا یه داد و بیداد میکنن خالی میشن ما چی 

حالا خواهر خودشون شوهرش بدخلقی کنه میرن کله شو میشکنند که بارو چه حق داره به خواهرم توهین کنه اما زن خودشون نه خواهر کسی و نه دختر کسی

خدا آجر صبر کردن هات رو بده انشالله 

زندگی میدون جنگ نیست

بعضی خانم ها چقدر جالبن که میگن برو بزنش

زن بودن رو خوب یاد گرفتن😕

هر كسى را محرم رازت مدان ،اى بسا محرم كه با یک نقطه مجرم میشود  
خدا آجر صبر کردن هات رو بده انشالله  زندگی میدون جنگ نیست بعضی خانم ها چقدر جالبن که میگن برو ...

منظورم  اجر و پاداش بود

هر كسى را محرم رازت مدان ،اى بسا محرم كه با یک نقطه مجرم میشود  
1151