2733
2734
عنوان

کم کاری کردم خانوما! لطفا به دادم برسید

| مشاهده متن کامل بحث + 336 بازدید | 31 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه وقت داری بده از این دستبندای چرم که روش اسم درمیارن خوشگله شوهر من که دوست داره جدیدم هست

خیلی خوشگلن. ولی نمیپوشه فک کنم.نظرت چیه واسه سورپرایز کردنش واسه خودم یه دونه ازینا بخرم؟🙂

2731
خیلی خوشگلن. ولی نمیپوشه فک کنم.نظرت چیه واسه سورپرایز کردنش واسه خودم یه دونه ازینا بخرم؟🙂

خخخخ فکر نکنم بدش بیاد شوهر منم سوسول نیست ولی دستبند چرم خیلی دوست داره براش بگیر اگرم دوست نداشت بگو بگو من دوست دارم به خاطر من استفاده کن

❤تا خدا بنده نواز است     به خلقش چه نیاز......❤
عشقمی 😘😘

فدات.میتونی کلی کلیپ طنز باحالبرززی تو فلش بزاری نگاه کنه.غذای مورد علاقشو بپز میزو مجلسی بچین با وسایل نو ک واسه مهمون میچینی.دسر و ژله و....درست کن.اگه. کسی رو دوست داره مثلا مادرشو دعوتش کن غافلگیرش کن.عکسایی ک دوست داره از اول زندگیتون حتی مجردیش بریز فلش .در ضمن بگواگه با تاخیر. تولد نمیگرفتم متوجه میشدی میخواستم کاملا نا امید شی.بعد.😁😁

2738
فدات.میتونی کلی کلیپ طنز باحالبرززی تو فلش بزاری نگاه کنه.غذای مورد علاقشو بپز میزو مجلسی بچین با وس ...

مرسی خانوم گل. ایده های جالبی بود. مخصوصا غذای شیک و میز مجلسی و ....

ممنونم😘😘

خب به جمالت 😉😉 دنبال یه پیشنهاد خاص و متفاوت واسه کادو هستم

من یک بار ۶ یا ۷ تا جعبه گرفتم با سایزای مختلف .بعد جعبه ها رو بتریتیب سایز نو هم گذاشتم و تو جعبه کوچیکه کادوشو.قش قش میخندید وقتی باز میکرد میدید باز جعبست

یه باردیگه تو یه جعبه .یه کاغد نوشتم عزیزم تولدت مبارک ..دوست داشتم هدیتو خودت ببینی.گذاشتم پشت پرده پذیرتیی.بعد پشت پرده کاغذ گذاشتم متاسفانه جابه جاش کردم تو کابیته.....تا ۴ یا ۵ جا چرخوندمش .اخر سری گفتم زیر میز تولدته.اینم براش جااب بود

خدا جونم واسه داده و ندادت شکر😍نینی سایتی ها میشه واسه براورده شدن حاجتم یه صلوات از ته دل بفرستید برام.اگه فرستادید بگید منم به نیت شما ۲ تا بفرستم🤗🤗
2706