2726

سلام. چهار روز پیش تولد همسرم بود. من نتونستم و در واقع تنبلی کردم براش نه کیک گرفتم نه کادو.

ولی الان پشیمونم. آخه امسال تولد چهل سالگیش هست. حالا میخوام جمعه این هفته براش یه تولد خاص بگیرم. 

لطفا پیشنهادات خوشگلتون رو برای هرچه با شکوه‌تر برگزار شدن این مراسم بفرمایید

ایده واسه کادو و بقیه چیزا....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوب خونرو با تم و بادکنک تزیین کن یه عالمه خوراکی درست کن ومیوه و هله هوله بخر کادوهم با توجه به بود ...

بودجه که فعلا کلا ندارم. ولی اشکالی نداره. از خودش میگیرم. ایده ای برای کادو نداری؟ یه چیز متفاوت

2728

کیک سورپرایزم بگیر .دقیق نمیدونم اسمشو .جعبه جادو بود سورپرایز بود یادم نیس ولی ابجیم برا من گرفت ۳۰سالم شد امسال خیلی عالی بود.لباسشو ست کن بارنگ کیک یا تم تولد و....اگه بودجه داری چیزایی ک دوست داره کادو کن بده حتی کوچیک حتی خوراکی من واسه ابجیم اینکارو کردم خیلیییی خوشحال شد چنتا هدیه دادم از کوچیک تا بزرگ 

کیک سورپرایزم بگیر .دقیق نمیدونم اسمشو .جعبه جادو بود سورپرایز بود یادم نیس ولی ابجیم برا من گرفت ۳۰ ...

با چندتا هدیه خیلی موافقم. خودم ادکلن، شلوار، کمربند توی ذهنمه. چیز دیگه ای به ذهنت نمیرسه؟

بودجه که فعلا کلا ندارم. ولی اشکالی نداره. از خودش میگیرم. ایده ای برای کادو نداری؟ یه چیز متفاوت

چمیدونم مثلا ست کمر بند و کیف پول چرم ساعت ادکلن دیگه چیزی به ذهنم نمیاد خرید کردن برای مردا سخته

❤تا خدا بنده نواز است     به خلقش چه نیاز......❤
2706