1507
1411

سلام. چهار روز پیش تولد همسرم بود. من نتونستم و در واقع تنبلی کردم براش نه کیک گرفتم نه کادو.

ولی الان پشیمونم. آخه امسال تولد چهل سالگیش هست. حالا میخوام جمعه این هفته براش یه تولد خاص بگیرم. 

لطفا پیشنهادات خوشگلتون رو برای هرچه با شکوه‌تر برگزار شدن این مراسم بفرمایید

ایده واسه کادو و بقیه چیزا....

خوب خونرو با تم و بادکنک تزیین کن یه عالمه خوراکی درست کن ومیوه و هله هوله بخر کادوهم با توجه به بودجت بگیر

لطفا وقتی نظرمو تو تاپیکتون میخونید لایکم کنید وقتی لایک نمیکنید حس میکنم آب در هاون کوبیدم  
خوب خونرو با تم و بادکنک تزیین کن یه عالمه خوراکی درست کن ومیوه و هله هوله بخر کادوهم با توجه به بود ...

بودجه که فعلا کلا ندارم. ولی اشکالی نداره. از خودش میگیرم. ایده ای برای کادو نداری؟ یه چیز متفاوت

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

1475

کیک سورپرایزم بگیر .دقیق نمیدونم اسمشو .جعبه جادو بود سورپرایز بود یادم نیس ولی ابجیم برا من گرفت ۳۰سالم شد امسال خیلی عالی بود.لباسشو ست کن بارنگ کیک یا تم تولد و....اگه بودجه داری چیزایی ک دوست داره کادو کن بده حتی کوچیک حتی خوراکی من واسه ابجیم اینکارو کردم خیلیییی خوشحال شد چنتا هدیه دادم از کوچیک تا بزرگ 

خب به جمالت 😉😉 دنبال یه پیشنهاد خاص و متفاوت واسه کادو هستم

میتونی ساعت عینک کیف کمربند پیراهن کت تک شلوار کفش ....

.بابای عزیزم روحت شاد.هرکی امضامو خوندبی زحمت یه صلوات بفرسته واسه بابام ممنونم😢😢
کیک سورپرایزم بگیر .دقیق نمیدونم اسمشو .جعبه جادو بود سورپرایز بود یادم نیس ولی ابجیم برا من گرفت ۳۰ ...

جعبه سورپرایز

.بابای عزیزم روحت شاد.هرکی امضامو خوندبی زحمت یه صلوات بفرسته واسه بابام ممنونم😢😢
کیک سورپرایزم بگیر .دقیق نمیدونم اسمشو .جعبه جادو بود سورپرایز بود یادم نیس ولی ابجیم برا من گرفت ۳۰ ...

با چندتا هدیه خیلی موافقم. خودم ادکلن، شلوار، کمربند توی ذهنمه. چیز دیگه ای به ذهنت نمیرسه؟

بودجه که فعلا کلا ندارم. ولی اشکالی نداره. از خودش میگیرم. ایده ای برای کادو نداری؟ یه چیز متفاوت

چمیدونم مثلا ست کمر بند و کیف پول چرم ساعت ادکلن دیگه چیزی به ذهنم نمیاد خرید کردن برای مردا سخته

لطفا وقتی نظرمو تو تاپیکتون میخونید لایکم کنید وقتی لایک نمیکنید حس میکنم آب در هاون کوبیدم  
1485

اگه وقت داری بده از این دستبندای چرم که روش اسم درمیارن خوشگله شوهر من که دوست داره جدیدم هست

1396
بازم بگو اگه توی ذهنت داری

دیگ مرد خیلی چیزای کمی داره .عطر و ادکلن خوبه اگ ریش تراش نداره بخر .

اگه وقت داری بده از این دستبندای چرم که روش اسم درمیارن خوشگله شوهر من که دوست داره جدیدم هست

خیلی خوشگلن. ولی نمیپوشه فک کنم.نظرت چیه واسه سورپرایز کردنش واسه خودم یه دونه ازینا بخرم؟🙂

خیلی خوشگلن. ولی نمیپوشه فک کنم.نظرت چیه واسه سورپرایز کردنش واسه خودم یه دونه ازینا بخرم؟🙂

خخخخ فکر نکنم بدش بیاد شوهر منم سوسول نیست ولی دستبند چرم خیلی دوست داره براش بگیر اگرم دوست نداشت بگو بگو من دوست دارم به خاطر من استفاده کن

1508