2737
2734
عنوان

واقعا به راهنمایتون نیاز دارم

178 بازدید | 24 پست

سلام خانما من میخوام مهمونی بدم الان نزدیک یک سالی میشه که کسیو از خانواده شوهر دعوت نکردم جاریم تازه زایمان کرده.خودم نظرم اینه همه رو دعوت کنم.منظورم پدرشوهر.خواهرشوهر برادرشوهر...

حالا موندم اینکارو بکنم یا نه کلا باخودمون۱۸نفر میشه....شوهرم میگه خسته میشی تعداد زیاده.بریم رستوران ولی من میخوام بیان خونم الان نزدیک۱۰ماه که خونمو عوض کردم اصلا نیومدن😒حالا بماند کلا همه چیز فراموش کردم نمیخوام برام کینه بشه..جاریمم رفتارش خوب شده....بنظرتون چیکار کنم برای خوب شدن رابطه امون و صمیمی ترشدن جو خانواده اینکار خوبه؟؟؟اینم بگم کلا هر کینه ای که ازشون تو دلم داشتم فراموش کردم الان چند وقته که با خودم درگیر بودم بالاخره خودمو قانع کردم فراموش کنم...حاریمم هر روز بهم زنگ میزنه میرم خونشون ولی مثل قبل صمیمی نیستیم...دوس دارم از این جو بدی که الان هست خلاص بشم احساس میکنم با این مهمونی دادن قدم اول میزارم که همه چیز خوب روبه راه بشه....نمیدونم تصمیم درست هست یا که نه متاسفانه با مادرم نمیتونم راحب اینچیزا نظر بخوام چون شرایطی که با خانواده همسر داشتم اطلاعی نداشت نداره...

میشه لطفا یهصلوات برای تو راهیم بفرستین.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خونه گرفتی میتونی غذا از بیرون بگیری که خیلی وقتت رو نگیره و خسته نباشی که بتونی به مهمونات برسی...

خوبه مهمونی دادن خوبه به نظرم...

حالا نمیدونم روابطتون چجوریه و مشکلاتتون چی بوده ولی خب خوبه

خیلی خیلی کارِ خوبیه :)))

دوس دارم خوب باشم و از زندگی لذت ببرم چون هزاران هزار آدم الان توی برزخ دارن به خدا التماس میکنن تا ثانیه ای به دنیا برشون گردونه ... دارم برای خوب بودن و خوب دیدن و بخشیدن تلاش میکنم
2738

شوهرت راس میگه میخوای برا هجده نفر مهمونی بدی خیلی خسته دعوتشون کنین رستوران بعد اگه خاستن خونتو ببینم بعد از رستوران یکم بیان خونتونو انجام بهشون دسر یا ویزای دیگه پذیرایی کن

رب لا تذرنی فردا وانت خیرالوارثین...رب هب لی من لدنک ذریه الطیبه إنک انت سمیع الدعا...

به نظرم همرو دعوت کن که یه بار تموم بشه بره خوب کاری میکنی که قدمه اولو برداشتی گلم درضمن تو رستوران هر چی ادم خرج کنه به چشم نمیاد تو خونه بهتره 

تاخدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز ؟میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنم

اگه شرایط مالیت اوکی هست مهمونی بده. ولی دوباره استباه نکن.یعنی چی هر روز میرم خونه ی جاری  .ولی صمیمی نیستیم.  .حد اعتدال رو رعایت کن.با همه مهربون باش صمیمی نمیخواد بشی دوباره یه چیزی میشه حالت گرفته میشه

شوهرت راس میگه میخوای برا هجده نفر مهمونی بدی خیلی خسته دعوتشون کنین رستوران بعد اگه خاستن خونتو ببی ...

نمیدونم خودمم موندم....اخه اگه نیان خونه چی جارییم تازه زایمان کرده زیاد نمیتونه بشینه تازه نوازدش همش باید شیر بده اونجوری معذب میشه....تازه اونجوری فک نکنم دیگه موقعیتی پیش بیاد که بیاد خونمون پاگشا بچشو بهش بدم

میشه لطفا یهصلوات برای تو راهیم بفرستین.
2706