2726
عنوان

واکسن فلج اطفال خیلی سخته ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 462 بازدید | 52 پست
واقعا؟یعنی جتما باید واکسنش زده شه؟

بله 95به بعدبایدبزنن بچه 4ماه به بالا

قطره هست وواکسن واکسنس رادوسال به ایران ندادن نتونستن بزنن 

خیلی داره زیرنویس میکنن وازبهداشت تماس میگیرن که برن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره من از این بابت میترسم 

دوستان ازمايشي نيست. ما(  كشورما )هر ساله اين وكسن رو از خارج وارد مي كرديم. ٢ سال چون هزينش بالا بود اين كار رو نكرديم. سازمان بهداشت جهاني تصميم گرفت اين واكسن رو در اختيارما قرار بده. منم دخترم ١٥ ماهشه و قراره براش بزنم.

نيازارم ز خود هرگز دلي را كه مي ترسم در آن جاي تو باشد
فلج أطفال كه قطره است

جدیدا ی واکسن ب عنوان فلج اطفال اعلام شده ک بچه های 95 تا اردیبهشت 97هستن باید واکسن بزنن وای یعنی زاسته؟دخترم ی خورده سرماخورده ی هفته پیش بهداشت بود چیزی بهم نگفتن

2728
وای لهنتیا.من ی هفته پیش بهداشت بودم چرا چیزی نگفتن؟

یه دفعه پیداش شده 

خیلی میترسم 

پس چرا از اول نبوده 

وزن اولیه ۷۰      هدف اول  ۶۵    هدف دوم ۶۰    الانم  ۶۵ کیلوام    به هدف اولم رسیدم    من میتونم   
بله 95به بعدبایدبزنن بچه 4ماه به بالا قطره هست وواکسن واکسنس رادوسال به ایران ندادن نتونستن بزنن&nb ...

پس راسته 

وزن اولیه ۷۰      هدف اول  ۶۵    هدف دوم ۶۰    الانم  ۶۵ کیلوام    به هدف اولم رسیدم    من میتونم   
دوستان ازمايشي نيست. ما(  كشورما )هر ساله اين وكسن رو از خارج وارد مي كرديم. ٢ سال چون هزينش با ...

پس قطره ای ک میدادن چی؟من دخترم فروردینی هسش.اخر فروردین یعنی اونم باید بزنه؟

تازه واکسن ۱۸ ماهگی پسرمو زدیم .الان باید دوباره واکسن فلج اطفال بزنیم؟

۱۸ ماهگی شنیدم خیلی سخته 

باورت میشه از الان غصه ۱۸ ماهگیشو دارم میخورم 

چندین دهه پیش بسیاری از

کودکان بر اثر بیماری‌هایی مانند دیفتری، کزاز و فلج اطفال فوت کرده‌اند و سل هنوز در بسیاری از کشورها بلای جان کودکان است. حتی یک پزشک واجد شرایط وجود ندارد که بیمار خود را واکسینه نکند و شما به عنوان یک پدر یا مادر برای سالم بزرگ کردن کودک باید در مورد واکسن‌ها اطلاعات کافی داشته باشید تا فرزندانتان در معرض بیماری قرار نگیرند.

2706