1265
1273
عنوان

واکسن فلج اطفال خیلی سخته ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 407 بازدید | 52 پست
بله 95به بعدبایدبزنن بچه 4ماه به بالا قطره هست وواکسن واکسنس رادوسال به ایران ندادن نتونستن بزنن&nb ...

پس راسته 

لعنت به شب های بعد از تو    به دردی که ماند از تو   به دادم نمیرسی   رفتی آواره شد خانه    ماندم غریبانه   لعنت به بی کسی   قلب من اینچنین آسان نمیلرزید  عشقت اما به غمهایش نمی ارزید  دنیا را بردی همراهت به نابودی   دنیا غم شد مگر تو چند نفر بودی 
دوستان ازمايشي نيست. ما(  كشورما )هر ساله اين وكسن رو از خارج وارد مي كرديم. ٢ سال چون هزينش با ...

پس قطره ای ک میدادن چی؟من دخترم فروردینی هسش.اخر فروردین یعنی اونم باید بزنه؟

برای دیدین بهترین هتل های مشهد 

کلیک کنید

1279

پس قطره هایی که خورده چی  ؟ 

لعنت به شب های بعد از تو    به دردی که ماند از تو   به دادم نمیرسی   رفتی آواره شد خانه    ماندم غریبانه   لعنت به بی کسی   قلب من اینچنین آسان نمیلرزید  عشقت اما به غمهایش نمی ارزید  دنیا را بردی همراهت به نابودی   دنیا غم شد مگر تو چند نفر بودی 
تازه واکسن ۱۸ ماهگی پسرمو زدیم .الان باید دوباره واکسن فلج اطفال بزنیم؟

۱۸ ماهگی شنیدم خیلی سخته 

باورت میشه از الان غصه ۱۸ ماهگیشو دارم میخورم 

چندین دهه پیش بسیاری از

کودکان بر اثر بیماری‌هایی مانند دیفتری، کزاز و فلج اطفال فوت کرده‌اند و سل هنوز در بسیاری از کشورها بلای جان کودکان است. حتی یک پزشک واجد شرایط وجود ندارد که بیمار خود را واکسینه نکند و شما به عنوان یک پدر یا مادر برای سالم بزرگ کردن کودک باید در مورد واکسن‌ها اطلاعات کافی داشته باشید تا فرزندانتان در معرض بیماری قرار نگیرند.

8
تازه واکسن ۱۸ ماهگی پسرمو زدیم .الان باید دوباره واکسن فلج اطفال بزنیم؟

از بهداشت بپرس.  دخترم واكسن تب زرد زده بود، گفتنبايد يكماه فلصله داشته باشه برا فلج اطفال. حتما بپرس

نيازارم ز خود هرگز دلي را كه مي ترسم در آن جاي تو باشد
از کی اومده؟پس چرا ی هفته پیش ک بهداشت بودم چیزی بهم نگفتن.زنگم نزدن

شاید تو چند روز اینده بهت زنگ بزنن 

از کی اومده؟پس چرا ی هفته پیش ک بهداشت بودم چیزی بهم نگفتن.زنگم نزدن

توی تلوزیون زیرنویس کردن 

مرکزبهداشت که میرن گفت ماداریم تماس میگیریم وشماخودتم به هرکی میشناسی اطلاع رسانی کن

1167
نمیدونم واله.اینا هردفه ی چیزی دارن.دختر منم بد واکسنه.برام کابوسه😣

ای خدا 

من اصلا دلشو ندارم

۱۸ ماهگی شنیدم خیلی سخته  باورت میشه از الان غصه ۱۸ ماهگیشو دارم میخورم

سخت بود ولی نه اونقد ک ازش وحشت داشتم .یکم تب کرد و ۲۴ ساعت نتونست راه بره و تکون بخوره بعدش دگ بلتد شدو تموم شد

اگه حال دلم خوبه،سکوت معجزه کرده.وگرنه خوب میدونم که درد از هر طرف درده.....
1280