2737
2734
عنوان

سرطان

303 بازدید | 31 پست

خانوما تاحالا کسی اطرافتون سرطان سینه داشته؟😭مامانم جواب مامو گرافیشو برده دکتر گفته به سرطان نزدیکی سه ماه دارو باید بخوری بعد سه ماه بیا معلوم میشه عمل داری یا نه ...خیلیم حالم بده میترسم .خالمم سرطان سینه داشت وقتی قیافش میاد تو ذهنم بعد مامانمو تصور میکنم میخوام دیوونه بشم😭😭😭

دختری در من ساز امیدواری میزند😍⚘

علم پزشکی تو این زمینه پیشرفت زیادی داشته.

حق داری ناراحتی ولی امیدت به خدا باشه.ایشالا با دارو رفع میشه....

نگران نباش.منم اگه قابل باشم براش دعا میکنم

لایک نکنید عزیزان🌹🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ان شاء الله بادارو خوب میشه عزیزم ببخشید اگه دوست داشتی جواب بده علاعم چی بود

الهی راه هیچ کس به بیمارستان و مطب و درمانگاه و دکتر نیفته فقط اونایی که می خوان زایمان کنن برن به دل خوش برگردن لطفا برای سلامتی پدر و مادر منم دعاکنید الهی هیچ وقت استرس سلامتی پدر و مادرتون و نداشته باشید 

عزیزم انشاالله خداشفابده..مادرشوهرمن سرطان سینه داشت..سینه چپشوبرداشتن..چهارجلسه شیمی درمانی کردالان خوبه خداروشکر..نگران نباش گلم خدابزرگه انشاالله باهمون دارورفع میشه

خدایاشکرت
2738

به قدری علم و امکانات در این زمینه پیشرفت کرده که سرطان سینه رو تبدیل به یک بیماری عادی کرده.

همین که فرصت سه ماهه دارن که اول دارو بخورن و دکتر بلافاصله نگفته عمل جای بسی خرسندیه.

بهتره همین الان همه گریه هاتون رو بکنین. بعد با روحیه برید پیش مادرتون و فقط به روزهای خوب بعد از درمان شدن فکر کنید.

تیکر یک سالگی پسر دومم...
توکلت به خداباشه انشاله که مشکلی نیست  حتما پیگیری کنید ودرمان خاصی اگه داره زودانجام بدین

فعلا دارو دادن تا سه ما بخوره بعد سه ماه بره معلوم میشه تصورشم برام سخته

علم پزشکی تو این زمینه پیشرفت زیادی داشته. حق داری ناراحتی ولی امیدت به خدا باشه.ایشالا با دارو رفع ...

قربونت عزیزم اخه چرا مادر من اخه ما کم سختی کشیدیم حالا ی درد دیگه

فعلا دارو دادن تا سه ما بخوره بعد سه ماه بره معلوم میشه تصورشم برام سخته

اصلا به این جورچیزافکرنکن انشاله که داروتاثیرداره وبهبودی روبه دست میارن 

براشون ختم ودعابزار وتوکلت به خداباشه

برای سلامتی دخترم دعاکنید
2706