2726
عنوان

دکتر برای زایمان ترجیحا طبیعی

75 بازدید | 11 پست

سلام لطفا اگر رفتین راهنمایی کنین و اگر میگین بد هستن هر کدوم دلیلتون رو هم بگین.ممنون

تعداد رای : 1
نظرسنجی
دکتر سکینه موید محسنی
1
100%
دکتر روغنی زاد
0
0%
دکتر قاضی زاده
0
0%
دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور
سه تاشون توی بیمارستان خاتم هستند سه تاشون کارشون مثل همه موید محسنی یکم مهربونتره

خودم هم از ایشون وقت گرفتم اما همش شک دارم بین این سه نفر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خودم هم از ایشون وقت گرفتم اما همش شک دارم بین این سه نفر

واقعا خیلی فرق خاصی نداره تو طبیعی دکتر کی باشه . نگران نباشید . ان شاالله به سلامتی زایمان کنید

منم که شهر ه ی شهرم به عشق ورزیدن ...
2728
واقعا خیلی فرق خاصی نداره تو طبیعی دکتر کی باشه . نگران نباشید . ان شاالله به سلامتی زایمان کنید

هنوز بار دار نیستم 

انشاللله بارداری و زایمان خوبی داشته باشم 

ممنون

عزيزم من از كار مويد محسني خيلي شنيدم كه خوبه.اما من خاله م سال 96 پيشش زامان كرد.موقعي كه دردش گرفت و رفت بيمارستان دكتر توي بيمارستان محب كوثر زايمان داشت و دير رسيد و به ماماها هم گفته بود كاري نكنن .خاله من خيلي درد كشيد و به هشت سانت رسيد وقتي دكتر اومد گفت بچه خوب نچرخيده و بردنش سزارين كه حتي خاله م نزديك بود از دست بره يا حتي بچه.يعني ماماها قبل از اينكه دكتر بياد فهميده بودن اما كار رو به كسي ديگه نداده بودن.

بيچاره خاله م هم درد طبيعي رو تا آخر كشيد و هم سزارين شد....

من پیش موید زایمان کردم خیلی خوب بود

تو این سالها خیلی از اشناهامون دوس داشتن طبیعی زایمان کنن 

نتونستن

اما من خدا روشکر خیلی راحت بودم

هر روز دوس دارم اون خاطره شیرین مرور کنم

سلام خوبین ،من یه فروشگاه لوازم آرایشی و عطر دارم💄💄 .کیلینیک هدی لانکوم ویکتوریا هرچی بخاید 🌺🌺تازه اومدم تو سایت یه نگاه به تاپیکهام بندازین😊