2726
عنوان

خانومای با سواد و اهل ادب

| مشاهده متن کامل بحث + 198 بازدید | 31 پست
من دوست داشتم رشته ادبیات فارسی بخونم چون به ادبیات علاقه دارم ولی نمیدونم ارزششو داره بخونم منم گه ...

منم خیلی دوس داشتم برم ولی الویت تجربی بود و رفتم البته پشیمون نیستم جلوی نامزدم کم نمیارم 😂😎

از    99/10/1 تاپیک نمی‌زنیم تا سایت درست بشه. کمپین #جومع 🤗

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من لایک لطفا تاپیک جالبیه

ته دیگ عشق اول را هرچقدر که بسابی چه با اسکاج دوست داشتن های بعدی چه با سیم ظرفشویی عاشق شدن های بعدی از دلت  پاک نمیشودحالا تو هی بساب و از صدای ناهنجارش سردرد بگیر ...
2728
شعر بخون اگه شعر میگی وزن و قافیه و اینا رو یادبگیر  کتاب بخون  فیلمم ببین  اعتماد ...

فیلم هم خیلی میبینم گاهی وقتا خودم نقدشو مینویسم بدش با نقد حرفه ای  میخونم و مقایسه میکنم

من اينكارو از مجرديم ميكردم . هيچي مهمترين اتفاق روزت رو بيشتر بنويس نه نكته به نكته . من يادداشت ...

من الان شعراییی ک از شعرا می‌نوشتم و نگه می‌داشتم پیدا کردم کلی حال کردم 

خیلی عالیه عزیزم.من چندساله این کار رو میکنم.از روز خواستگاری(شوهرم) سال 90.گاهی میرم میخونم خیلی حا ...

دقیقااااااااا منم از اون موقع نوشتم

من الان شعراییی ک از شعرا می‌نوشتم و نگه می‌داشتم پیدا کردم کلی حال کردم 

منم داشتم دفتر شعر البته بيشتر از دو بيتي ها بود و يه سري شعر هاي بلند.

نقاشي هم كشيده بودم تازه 😅😅😅😅

همشون ايران موند تو اتاقم . مامان نگهشون داشته .

تو نيم ديگر من نيستي تمام مني ....👨‍👩‍👧♥️ 
منم داشتم دفتر شعر البته بيشتر از دو بيتي ها بود و يه سري شعر هاي بلند. نقاشي هم كشيده بودم تازه 😅 ...

خودتون کجایید

منم عاشق شعرم...ریا نباشه خودمم یه چیزایی میگم اگ کسی بود ک بهم انگیزه بده حتما بیشتر شعر میگفتم و ...

فقط امضاااات

چرا نمینویسی الان ب اسم پست مدرن و نو هرچیزی میدن بیرون یکم تلاش کنی خوب بنویسی چاپ میشه

فقط امضاااات چرا نمینویسی الان ب اسم پست مدرن و نو هرچیزی میدن بیرون یکم تلاش کنی خوب بنویسی چاپ می ...

اره اصلا مثنوی گفتنم هم حرف نداره...خیلیم به ادبیات واردم

یه اراده‌ی قوی میخام 

2706