2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه تخمدانت کیست سازنباشه مشکلی نیست بدون آمپول جواب میده منم تنبلی داشتم

تا حالا کیست نداشتم فقط تنبلی داشتم

البته بارداری اولمو با یکماه اقدام باردار شدم الان یکماهه اقدامم که پری شدم با کلومیفن فولی 19داشتم اما نشد که نشد

2731
تا حالا کیست نداشتم فقط تنبلی داشتم البته بارداری اولمو با یکماه اقدام باردار شدم الان یکماهه اقدام ...

زیاداسترس نداشته باش دکترمن اصلا نگفت سونوفولیکول بده چون باعث استرس میشه بزن به بیخیالی 

سلام ممنونم اره امروز لتروزول رو شروع کردم فرداهم کلومیفن چرا منتطر؟ مگه اقدام نیستی؟

اقدام چرا هستم. اخه۲بار در هفتع. بعدش اصن کسیکه پی سی او هس مگه تخمکگذاری میکنه؟ نمیدونم ۲ سال اقدامم امید ندارم ب طبیعی

بی تاب لحظه های ناب مادر شدنم. من پست ترین انسان خاکی این زمینم و از خدایم طلب مهر دارم زیرا که میدانم صدایم و نگاهم را دوست دارد
اقدام چرا هستم. اخه۲بار در هفتع. بعدش اصن کسیکه پی سی او هس مگه تخمکگذاری میکنه؟ نمیدونم ۲ سال اقدام ...

خدا بخواد میشه

توکل بخدا

هرچند منم یه جوری هستم

اما بازم اگه بخواد میده

اقدام چرا هستم. اخه۲بار در هفتع. بعدش اصن کسیکه پی سی او هس مگه تخمکگذاری میکنه؟ نمیدونم ۲ سال اقدام ...

سلام عزیزم

چطوری چخبرا

امروز پنج پری هستم تخمدان چپم درد میکنه

بنظرت واسه درد خیلی زود نیست؟؟

2738
سلام عزیزم چطوری چخبرا امروز پنج پری هستم تخمدان چپم درد میکنه بنظرت واسه درد خیلی زود نیست؟؟

طبیعیه. بخاطر تحریک دارو هاست. داره فولیکولا رو بزرگ میکنه که یه بچه تپل مپل بهت بده. 😁😁

بی تاب لحظه های ناب مادر شدنم. من پست ترین انسان خاکی این زمینم و از خدایم طلب مهر دارم زیرا که میدانم صدایم و نگاهم را دوست دارد
ناامیدم خیلی دختر دوست ندارم قرصارو بخورم بزور میخورمشون احساس میکنم بی فایدس

برا کسایی ک پی سی او هستن . راه درمان همینه  . اگه بیفایده بود پس چرا خیلی ها جواب گرفتن. شمایی ک ۱ بار طبیعی باردار شدی پس بازم میشی. راستی شوهرت آز داده؟ 

من دیروز مدروکسی رو تموم کردم. امروز  ببخشید قبل ادرار یه رگه خون قهوه ای اومد. نمیدونم میترسم کیست شده اون همه امپولا. 

2706