2726

امروز با چند نفر از دوستام دور هم بودیم،جرئت حقیقت بازی میکردیم....من با ی نفر از این جمع زیاد صمیمی نیستم(مثلا اسم مستعار زهرا)،نوبت افتاد به زهرا و یک نفر دیگه که دوست صمیمی منه...زهرا ازش پرسید کسی رو دوست داری؟؟ قبل از اینکه دوستم ج بده،من با خنده و شوخی گفتم خب سوال پرسیدن نداره،معلومه که منو دوست داره  

یهو زهرا خیلی بد گفت واقعا فکر میکنی کسی هم هست که تورو دوست داشته باشه؟؟هیچکس از تو خوشش نمیاد  .....منم ساکت شدم هیچی نگفتم،خیلی بهم برخورد...

- تو فک کردی من ی فاحشه ام؟ +همه ی ما فاحشه ایم گریس،فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو می فروشه،یکی شعورشو،یکی انسانیت...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خب چرا هیچی نگفتی جرش میدادی بی فرهنگو

😭باباییم دیگه فوت کرد دارم دق میکنم خدایا😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭بابای مهربونو مظلومم دورت بگردم الهی ،بابابخدا میام پیشت ،دارم دق میکنم خدا زندگی بدون بابامونمیخام من😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
چه بی ادب😠

- تو فک کردی من ی فاحشه ام؟ +همه ی ما فاحشه ایم گریس،فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو می فروشه،یکی شعورشو،یکی انسانیت...

آخی..

شوخی کرده

البته که خیلی نابجا بوده ولی به دل نگیر

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️

خب خواسته حتما مثلا صمیمی بشه جمع. تو هم برمیگشتی میگفتی عههههه منم این حس رو به تو دارم کهههه

دخترم. زمانی که فکرش رو هم نمیکردم اومدی تو زندگیم از وقتی اومدی خونمون چراغش روشنتره 
چرا ساکت شدی فقط بگو چرا

نخواستم دورهمی رو خراب کنم،نمیخواستم بقیه هم ناراحت بشن

تو این بازی های جرات  حقیقت  اغلب ازین اتفاقا میوفته !

یا کلا نباید بازی کرد

یا خیلی باید با جنبه بود 

( گرچه  حرف شون خوب نبود واقعا)

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
خب خواسته حتما مثلا صمیمی بشه جمع. تو هم برمیگشتی میگفتی عههههه منم این حس رو به تو دارم کهههه

عاره موافقم

ولی دوستش خیلی مزخرفه 😒

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
2706