2726

امروز روز موعدم بود ولی هنوز نشدم بی بی گذاشتم منفی بود😢

ترشح شیری رنگ دارم درد پری هم دارم از یک هفته پیش  درد پری داشتم ولی دیروز یهو قطع شد امروز دوباره شروع شد ولی از پری خبری نیس

در انتظار دخترک کوچکم لِنا👼خدایا بحق سه ساله حسین حس شیرین مادری رو نصیب همه منتظرا کن چون خودم خیلی انتظار کشیدم❤😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بله من سه روز بعد از موعدم هاله انداخت

یعنی منتظر بمونم؟!

در انتظار دخترک کوچکم لِنا👼خدایا بحق سه ساله حسین حس شیرین مادری رو نصیب همه منتظرا کن چون خودم خیلی انتظار کشیدم❤😊
منم همینطور بودم.یکهفته بعد مثبت شد. اونم صبح زودگذاشتم

من عصری گذاشتم

من الان رفتم آزمایش بتا دادم تکلیفم مشخص بشه ایشالا دوتامون باردار باشیم عزیزم

بحق جواد اقا امام رضا😢

من الان رفتم آزمایش بتا دادم تکلیفم مشخص بشه ایشالا دوتامون باردار باشیم عزیزم

انشاالله ازمایشت مثبته بحق علی اصغر امام حسین 

کی ازمایشت امادع میشه؟!

ان شاالله عزیزم من دو ساله منتظرم تو چقد وقت اقدامی؟

من۳ساله منتظرم 

یعنی منتظر بمونم؟!

اره چون ممکنه مث من لقاح دیرصورت گرفته باشه بتا پایین باشه بی بی چک دیرتر نشون بده

ان شاالله توام مامان شدی عزیزم

خدای من، همان خدای ذکریا و مریم و ساره است.
2706