2726

دنبال فوق تخصص گوارش كودكان خوب هستم اگه كسي ميشناسين كه واقعا نتيجه گرفتين معرفي كنين دخترم يبوست داره از بدو تولد لاكتوروز ميخوره ميترسم روده هاش هادت كنه به دارو 

@samane58    

سلام سمانه جان گفتم شاید بتونی کمک کنی .

استارتر جان من اطلاعی ندارم ولی این کاربر تو تبریز زندگی میکنه و احتمالا بتونه کمکت کنه

یه پسر دارم شاه نداره😍 صورتی داره ماه نداره😍از خوشگلی تا نداره😋شاه میاد با لشکرش👑پرنسس ها دوروبرش👸👸واسه دخمل کوچیکترش 👼آیا بدم🤔آیا ندم🤔                              

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خواهش ميكنم اگه دكتري ميشناسين كه نتيجه گرفتين معرفي كنين مرسي🙏🏻

والا بچه من مشكلي ازين دست نداشت و بنابراين شخصا نتيجه اي  نگرفتم ولي تعريف دكتر ماندانا رفيعي  رو شنيدم 

لطفا این تاپیک رو‌مطالعه بفرمایید:من برای اقدام آماده ام یعنی چه؟
چشم عزيزم حتما 💖

فدات مهربون

یه پسر دارم شاه نداره😍 صورتی داره ماه نداره😍از خوشگلی تا نداره😋شاه میاد با لشکرش👑پرنسس ها دوروبرش👸👸واسه دخمل کوچیکترش 👼آیا بدم🤔آیا ندم🤔                              
خواهش ميكنم اگه دكتري ميشناسين كه نتيجه گرفتين معرفي كنين مرسي🙏🏻

سلام خانمی شما بچتونو کدوم دکتر بردین؟؟ نتیجه گرفتین؟؟ اخه بچه منم شدیدا یبوست داره و مشکلای بزرگی برامون بوجود آورده😔

سلام خانمی شما بچتونو کدوم دکتر بردین؟؟ نتیجه گرفتین؟؟ اخه بچه منم شدیدا یبوست داره و مشکلای بزرگی ب ...

عزیزم من هنوز درگیرم فقط داروش عوض کردم پیدرولاکس میخوره هر روز

میشه بپرسم کدوم دکتر بردیش؟ با پیدرولاکس بهتره؟

آره تا وقتی میخوره خوبه یه روز قطع کنم روز از نو دکتر ماندانا رفیعی تو تبریز بردمش البته عکس رنگی نوشته بودن من ترسیدم انجام ندادم دیگه هم نبردمش دکتر 

2706