2737
2734

این نه تاپیک خیانته نه مادرشوهر ولی توروخدا اگه یکم اطلاعات دارین کمکم کنین 

من یه پسر یکسالو نیمه دارم که از وقتی هوا سرد شده تا کسی سرما خورده باشه از بقلش رد شه ازش میگیره یا تب داره ک میگن واسه دندوناشه کلا شاید این ۳ماهه یک هفته فاصله افتاده باشه بین مریضیش هفته پیش تازه خوب شده بود که شوهرم خیلی بد سرما خورد هم من ازش گرفتم هم پسرم الان یه هفتس هر شب تا صب تب داره ۴ تا از دندوناشم داره میزنه بیرون هیچیم نمیخوره کسی تا حالا همچین چیزی دیده؟ بخاطره دندون چند روز تب میکنن؟ چکار باید بکنم زودتر خوب شه؟شبانه روز همش کارم گریست همه کارامو کنسل کردم

عزیزم شیر مادر میخوره؟؟؟

من مادرم و هر دم دردی ز من زاده می شود.....و این کودک که در جای جای من جان گرفته....و با بطن سرد من خو گرفته...هردم خون مرا می مکد...و استخوان بودن مرا می جود...ودر من زاده می شود....من مادرم و می دانم شکست ضمیر نور چه دردی دارد...و چکیدن میل غزل ار سرانگشتانم چه وزنی دارد...ولی حیف که افتاب مرده است...و اینه چه پوج ز انعکاسی دگر بارور است.....من در عمق پوچ لحظه ها مادرم...زمانی که سکوت از صدای اشک هایم می چکید...و بوسه های پوسیده از لبانم می گریخت...فقط لحظه ها می دانستند که نگاهم ویران خواهد شد...من مادرم و لالایی هایم رفته است...تو بگو چند وقت است مرده ام؟ چند وقت است کودکم در گور خفته است؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

عزیز دلم خسته نباشی💖💖 اینجور اطلاعات خیلی کلی من به شخصه میترسم چیزی بگم در مورد بچه ها اما نگران نباش سیستم ایمنی بدنش رو بالا ببر آزمایشات کلی بده تا نگرانی‌ها ی الکی نداشته باشی استرس به خودت و بچه برای غذا خوردن نده اصلا میگذره این دوران هم 🌼🌼🌼⁦❣️⁩

مطمینی؟هم میگن تا دندوناش نزنه بیرون تبش خوب نمیشه

والا خواهرزاده منم همش تب داشت اطرافیان میگفتن واسه دتدوناشه تا اینکه تبش خیلی رفت بالا بردنش دکتر چندروز بستری بود دکترش به خواهرم توپیده بود که مگه شما درس نخونده ای که ندونی تب مداوم چقدر واسه بچه خطرناکه آهرشم فهمیدن عفونت ادراری شدید داره طفلکم

2738

یه مادر خوب خانمی به حرف بقیه اهمیت نمیده بچشو میبره دکتر ازمایشاتش رو کامل میده تا لااقل بعدش بدونی تب از دندونه من دخترم شدیدا یه دوره مریض میشد دکتر میگفت هر دو روزی یه بار بیار ببینم تا ببینم خوب شده سر ساعت تو مطب بودم همه میگفتن چه مادر فعالی اما خونوادم مسخره میکردن سر هر چیزی بچه رو میبری دکتر اخر یه دوره کاما انتی بیوتیک خورد تا خوب شد سرما خوردگی شدید کنار لوزه ها جوشای چرکی شدید جوری که اب دهنشو از گوشه لبش میداد بیرون از بس درد داشت قورتش نمیتونست بده من با سرنگ بهش شیر میدادم تا بالاخره خوب شد هر وقت بچت تب داره ادم به حرف بقیه اهمیت نمیده میبره دکتر سلامتی بچت بیشتر واست مهم باشه

یه مادر خوب خانمی به حرف بقیه اهمیت نمیده بچشو میبره دکتر ازمایشاتش رو کامل میده تا لااقل بعدش بدونی ...

اخی عزیزم چن سالش بود؟

من امروز دوباره بردمش دکتر گفت ازمایش نیاز نداره حساسیت داره کسی ک مریضه نباید نزدیکش بشه تبشم بخاطره عفونته داروهاشو عوض کرد گفت نباید انقدر انتی بیوتیکه قوی بخوره.. 

اخی عزیزم چن سالش بود؟ من امروز دوباره بردمش دکتر گفت ازمایش نیاز نداره حساسیت داره کسی ک مریضه نبا ...

خوب کردی گلم دخترای من سه ساله و یه ساله ان اون یکی مریض میشه دو روز بعد اون یکی میگیره اما جوش چرکی کنار لوزه رو دختر یه ساله ام گرفت به بزرگی گفتم پیش ابجی نمیای لیواناشونو جدا کردم به بزرگی میگفتم رو مبل غذاشو بخوره مدامم تقویتشون کردم 

خوب کردی گلم دخترای من سه ساله و یه ساله ان اون یکی مریض میشه دو روز بعد اون یکی میگیره اما جوش چرکی ...

اخی خدا نگهشون داره برات عزیزم واقعا بچه داری سخته دو تا باشه ک دیگه هیچی

2706