2733
2734

شیرینی های مختلف عید ،چ جوری شروع کنم از کی ،یا تبلیغ کنم ؟کسی میتونه راهنمایی کنه

مگر میشود زندگی ام را بهم ریخته آفریده باشد خدای دانه های انار ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
الان انقدر خوشمزه می پزی که یعنی ملت حاضرن برای داشتنشون پول بدن؟  خوشگلم بلدی بکنیشون؟ سرمایه ...

خوبرای خودمون و اطرافیان درست میکنم دوست دارن نمیدونم از کی شروع کنم 

خوبرای خودمون و اطرافیان درست میکنم دوست دارن نمیدونم از کی شروع کنم 

اول ببین اونایی که خوردن حاضرن سفارش بدن و پولی بابتش پرداخت کنن ؟و نمیخاد حالا منتظر عید بمونی همین الان شروع کن یه محاسبه بکن قیمت الان بازار و مواد اولیه و از همه مهم تر قیمت شیرینی تو بازار رو که یعنی قنادی ها میشن رقبات و چون تازه واردی باید خیلی ارزون تر  از اونها و خوشمزه تر ازون ها کار کنی . خلاصه تو همین در و همسایه بگو ماانت خبر بده که کسی اگه شیرینی دوست داره بگه دخترم براش بپزه. تازه می تونی یه ذره از هر شیرینیی که بلدی درست کنی تو اولین دورهمی فامیلی ببری و بگی تست کننو سفارش بدن. به نظر من چون تو خیلی سرمایت کمه نباید ریسک کنی و اول بپزی بعد بفروشی باید اول سفارش بگیری و بعد بپزی

اول ببین اونایی که خوردن حاضرن سفارش بدن و پولی بابتش پرداخت کنن ؟و نمیخاد حالا منتظر عید بمونی همین ...

ممنونم از راهنمایی تون عاااالی گفتین ،اما منم اول خواستم اینجایی ک هستم بگم من شیرینی میپزم ،تقریبا مواد اولیه خیلی دارم چون همبشه میپزم بعد اول ک میخوام بگم درست کنم ی مقدار تست کنن 

ممنونم از راهنمایی تون عاااالی گفتین ،اما منم اول خواستم اینجایی ک هستم بگم من شیرینی میپزم ،تقریبا ...

اینجا منظورت این سایته؟؟؟؟؟ اینجا که جای مناسبی نیست!!! از سرتا سر دنیا اینجا آدمه شما فوق فوقش همشهریات شیرینی بگیرن ازت

2738
اینجا منظورت این سایته؟؟؟؟؟ اینجا که جای مناسبی نیست!!! از سرتا سر دنیا اینجا آدمه شما فوق فوقش همشه ...

ن ن اصلا من ب اینجا چیکار دارم همسایه هامو میگم