2703
2553

استادان حراجی زده من دیروز رفتم ولی چیز خاصی نبود..شیخ تپه هم تک وتوک مغازه هاش زده

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون.تاحالا ازین حراجی هاچیزی خریدی؟چطوربود؟

پارسال کاپشن واسه پسرم خریدم..از ال سی وایکیکی استادان..

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
2720
بعدقیمتای حراجی چطورن؟زمینی ان؟

والا امسال ال سی باز ۵۰درصد تخفیف زده..دیروز رفتم..هیچی نمونده بود

ببخشیدا انقدر سوال میپرسم خداعوض خیر بده.بازم میارن حراجی؟

خواهش میکنم..والا عزیزم نمیدونم..من دیروز فقط ال سی رفتم..اونم جنساش خیلی کم مونده بود..بقیه جاها نرفتم..ارومیه هستین؟

2714
خواهش میکنم..والا عزیزم نمیدونم..من دیروز فقط ال سی رفتم..اونم جنساش خیلی کم مونده بود..بقیه جاها نر ...

آره ولی تو پایین شهریم.اسفند عروسی پسر برادر شوهرمه میخوام لباسامون تک وشیک باشن.پسرمم چهارسالشه.

آره ولی تو پایین شهریم.اسفند عروسی پسر برادر شوهرمه میخوام لباسامون تک وشیک باشن.پسرمم چهارسالشه.

برای پسر ۴ساله لباس داشت ال سی..بتونی امروز برو..قیمتاشم با۵۰درصد تخفیف حدود فکرکنم ۷۰ تومن اینا بود..بازم دقیق نمیدونما..