2726
عنوان

خواب نوزاد

| مشاهده متن کامل بحث + 149 بازدید | 20 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم همین مشکل ودارم الانم بیداره پسرمنم دوماهشه ،شوهرمم اتاقشوجدا کرده چون بنده خدا صب زودمیره سرکاراین فسقلی هم شبا خواب نداره ،

اعتقادات هر کسی‌ مثل مسواکه ،،،،خواهشاً تو حلق بقیه نکنین  

یادش بخیرر 

دختر من تا چهل روزگیش هم روز و هم شب زیاد میخابید بعدش یه دوره خیلی اذیتمون کرد شبا نمیخابید روزا میخابید یادمه یسری قرص مسکن میخوردم از بس بیدار مونده بودم و تمام بدنم درد میکرد. حدودن دوماهش بود ک یشب ساعت یازده خابید و تا صبح دیگه بیدار نشد مگر برای شیرخوردن ک اونم خودم دو سه ساعت بش میدادم. دختر من کولیک هم داشت ک تا سه ماهش تموم شد اونم خدا رو شکر خوب شد‌.

اینا همش دوره داره گلم. همش میگذره. ایشالا ک بچه ات آروم و خوب باشه.

یادش بخیر یاد یک سال پیش افتادم  😍

دخترکم عاشقتم   
2728
اوخی عکسشو بفرست چ تعریفشو کردی دلم خاستش

ببخشید درگیرش شدم از سایت اومدم بیرون...اینقده زشته پسر طلا که نگو(شکل باباش شده😁😁)شوخی کردم....من همیشه آرزوم بود خدا بهم ی دختر سفید مث خودم و ی پسر سبزه مث همسرم بهم بده که شکرش داده بهم...همه مسخره میکنن و بهش میگن کاکاسیا😁😁اما من عاشق رنگشم

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤
اوخی عکسشو بفرست چ تعریفشو کردی دلم خاستش

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤