2726

ما ک ن.ولی چندین نفرودیدم.کارگری ک الان کلی مغازه و خونه و کارگر داره زیردستش.

میدونین چرا مگس ٣ روز عمر میکنه ولی لاک پشت ١٠٠ سال؟؟چون مگس 💩 خوری میکنه ولی لاک پشت سرش تو لاک خود‌شه😒😒

از اون سوالا بودا😂

خدایاخودت حافظ نی نیم باش میدونی که چقدر تااینجاسختی کشیدم  پسرنازم برای لمس دستات لحظه شماری میکنم😍انشالله همه منتظرا بزودی دلشون شادشه🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه فقط تو فیلم نابرده رنج دیدم😂

تو رو خدا ب اسمم گیر ندین ی غلطی کردم دیگه بعدش نتونستم هیچ غلطی بکنم نی نی یار هم تغییرش نمیده (بخاطر ذوقی ک اولین بار دو تا خط پررنگ افتاد نزدیک ۲۰ تا بی بی چک زدم باهم ذوق کرده بودم)هنوزم عاشق بی بی چکم😂
2728

خخخخ اگه هزارتومن پیداکردم اونوقت گنج هم پیدامیکنم چیه گنج پیداکردی جاشوبگوبرم بدزدمش

فرشته کوچولوي مامان…امروز خيلي به يادت بودم..خييلي با ياد خنده هات با ياد نگاهت بغض کردم…خوشگل من.خواهش ميکنم از خدا اجازتو بگيرو اينماه بيا تو دلم…قول ميدم بهترين مامان دنيا باشم واست
ما ک ن.ولی چندین نفرودیدم.کارگری ک الان کلی مغازه و خونه و کارگر داره زیردستش.

خوش ب حالش کاشکی ی چیزی از آسمون بیفته از این وضع خلاص بشیم هر دومون خیلی اذیت میشیم

تو رو خدا ب اسمم گیر ندین ی غلطی کردم دیگه بعدش نتونستم هیچ غلطی بکنم نی نی یار هم تغییرش نمیده (بخاطر ذوقی ک اولین بار دو تا خط پررنگ افتاد نزدیک ۲۰ تا بی بی چک زدم باهم ذوق کرده بودم)هنوزم عاشق بی بی چکم😂

گنج به این مفتی ها نیس یا دیو داره یا مار یا اجنه.من یه داستانی پدرشوهرم گفته بود خیلی جالب بود یکی ازفامیل های دورشون گنج پیدا کرده بوده ولی الان کلا یادم رفته داستانش ولی خلاصه نتونسته برداره نمیدونم چی دیده بوده وقتی پلیس ها خبر میشن کلی شکنجه اش میدن فکرمیکنن این گنج رو برداشته و اردوروغ میگه من هیچی برنداشتم 

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
خخخخ اگه هزارتومن پیداکردم اونوقت گنج هم پیدامیکنم چیه گنج پیداکردی جاشوبگوبرم بدزدمش

نشونه هاشو بلد باشی راحت پیدا میکنی 

خوش ب حالش کاشکی ی چیزی از آسمون بیفته از این وضع خلاص بشیم هر دومون خیلی اذیت میشیم

چندیدن خانواده رو باچشمام دیدم.

میدونین چرا مگس ٣ روز عمر میکنه ولی لاک پشت ١٠٠ سال؟؟چون مگس 💩 خوری میکنه ولی لاک پشت سرش تو لاک خود‌شه😒😒
گنج به این مفتی ها نیس یا دیو داره یا مار یا اجنه.من یه داستانی پدرشوهرم گفته بود خیلی جالب بود یکی ...

دقیقا میگن کلی تله داره

یه امامزاده رفتم با همسرم

از بیرون امامزاده چند جا تونل زده بودن 

داخل رو هم کنده بودن حتی کنار ضریح رو 

میگفتن شجرنامه نداره برا همین اوقاف ول کرده بود 

شاید ده جا رو کنده بودن 

خیلی ناراحت شدم دیدم 

تو روستاى مادرجونم اينا پيدا كردن بعد فرداش پدر خانواده مرد گفتن گنج رو كندن اينجورى شد بازم هست ولى جرأت نميكنن بكنن ميترسن باز يكى بميره 😐😁😁

وقتی از اینکه آنچه را می خواستی بدست نیاوردی افسرده ایفقط محکم بنشین و شاد باشخداوند در فکر دادن چیزبهتری به تو می باشد . دخترم سوفيا . .💖
2706