1232
1226

ما ک ن.ولی چندین نفرودیدم.کارگری ک الان کلی مغازه و خونه و کارگر داره زیردستش.

میدونین چرا مگس ٣ روز عمر میکنه ولی لاک پشت ١٠٠ سال؟؟چون مگس 💩 خوری میکنه ولی لاک پشت سرش تو لاک خود‌شه😒😒

از اون سوالا بودا😂

فقط 4 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایاخودت حافظ نی نیم باش میدونی که چقدر تااینجاسختی کشیدم  پسرنازم برای لمس دستات لحظه شماری میکنم😍انشالله همه منتظرا بزودی دلشون شادشه🌹

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

1156

مامانم اینا یکی از فامیلامون رو میگن پیدا کرد کلی وضعش خوب شد؛البته نمیدونم راست باشه یانه ولی توفامیل میگفتن دیگه خدا داند

خانما اگه میشه واسه حل شدن مشکلم دعا کنید و یه صلوات مهمونم کنید؛امیدوارم همتون زندگی هاتون بر وفق مرادتون باشه😚
ما ک ن.ولی چندین نفرودیدم.کارگری ک الان کلی مغازه و خونه و کارگر داره زیردستش.

خوش ب حالش کاشکی ی چیزی از آسمون بیفته از این وضع خلاص بشیم هر دومون خیلی اذیت میشیم

عاقو میگن خدا هرکسی رو بیشتر دوست داره مشکلات بیشتری سر راهش میزاره اینجور که من حساب کردم خدا دیوونه منه یعنی رسما عاشقمه😍😍😍😂😂

گنج به این مفتی ها نیس یا دیو داره یا مار یا اجنه.من یه داستانی پدرشوهرم گفته بود خیلی جالب بود یکی ازفامیل های دورشون گنج پیدا کرده بوده ولی الان کلا یادم رفته داستانش ولی خلاصه نتونسته برداره نمیدونم چی دیده بوده وقتی پلیس ها خبر میشن کلی شکنجه اش میدن فکرمیکنن این گنج رو برداشته و اردوروغ میگه من هیچی برنداشتم 

فقط یک دونه صلوات برای بچه دار شدن دختر دایی ام بفرست هم خودش مشکل تنبلی تخمدان داره هم شوهرش مشکل داره اسپرمش،شاید بیشتراز۱۲سال باشه که چشم به راه یه نی نی هستش جاری هاش و خواهرهای کوچیکتر ازخودش همه الان بچه دارن اما اون ......خدایا تو بزرگی میدونم هروقت به صلاح دختر دایی ام بدونی دامنش سبز میکنی فقط خداجون لطفا یکم زودتر اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم  الهی که دختر دایی ام به آرزوش برسه 
1213
خخخخ اگه هزارتومن پیداکردم اونوقت گنج هم پیدامیکنم چیه گنج پیداکردی جاشوبگوبرم بدزدمش

نشونه هاشو بلد باشی راحت پیدا میکنی 

عاقو میگن خدا هرکسی رو بیشتر دوست داره مشکلات بیشتری سر راهش میزاره اینجور که من حساب کردم خدا دیوونه منه یعنی رسما عاشقمه😍😍😍😂😂
خوش ب حالش کاشکی ی چیزی از آسمون بیفته از این وضع خلاص بشیم هر دومون خیلی اذیت میشیم

چندیدن خانواده رو باچشمام دیدم.

میدونین چرا مگس ٣ روز عمر میکنه ولی لاک پشت ١٠٠ سال؟؟چون مگس 💩 خوری میکنه ولی لاک پشت سرش تو لاک خود‌شه😒😒
گنج به این مفتی ها نیس یا دیو داره یا مار یا اجنه.من یه داستانی پدرشوهرم گفته بود خیلی جالب بود یکی ...

دقیقا میگن کلی تله داره

بله روستای ما قدیمی و فراوانه 

یکی از خانوم های روستا چند سال پیش گوسفند میبره چراع  میشینه رو زمین با  دستش با خاک ها بازی میکنه  همینجوری مشغول بوده که می بینه عه دستش میخوره به یک شی بعدش خاک هارو کنار میزنه میبینه ای جان یک سینی طلا خلاصه  الان خیلی پولدارن 😊 کاش  خدا بهممون اینجوری روزی  بده  

ولی یک خانواده هم گنج پیدا کردن ولی طلسم داشت آخرش افتادن بجون هم بچها پدرو کشتن و بعدش عموشون گنجارو بالا کشید بعدش  لو رفتن افتادن زندان 

یاعلی

یاعلی بر دشمنت لعنت👉 دلم برا بعضی کاربرها میسوزه 😢 پول اینترنت میدن ،چندین ساعت  از وقتشونو میذارن تا بیان تو فضای مجازی  پرخاشگری کنن و عقده هاشون رو دیگران خالی کنن اگه این وقت و هزینه رو میذاشتی میرفتی مشاوره حالت خوب میشد😊اگه تو زندگیت مشکل داری باور کن من باعثش نیستم🤕 انقدر دلت سیاه هست که دچار این مشکلات میشی همش اثر لحن زشت خودتته که برمیگرده به زندگیت 😑 عزیزم درسته اینجا مجازیه و میتونی خشم ناشی از مشکلاتتو خالی کنی رو دیگران ولی کائنات هزار برابر برات انرژی منفی می فرستن  و نتیجشو می بینی نتیجش که هیچ ، خودتم از درون میپوسی روحت سیاه میشه ،،،،  فحشن دادن و توهین کردنو همه بلدن همه لب و دهن دارن ،،،  ولی شما بفکر درمان باش                👇                                                                     این روزها به وفور شاهد این هستیم که بعضی ها با خوندن چهارتا کتاب و دیدن چند تا فیلم هنری و گپ و گفت با چند تا آدم بزرگتر از خودشون و پرسه های گاه و بیگاه در وبگاه های ادبی، شدیدا توهم روشنفکری دارن و اون هم به طرز غلط و خودساخته، ساختار شکنی های بیجا و بی مورد به نام روشنفکری و به کام دریدگان کج فهم و بداندیش امثال خودشان رو در ادبیات و گفتارشون جا داده اند و بی حرمتی ها و هتاکی رو به جایی رسونده اند که معنا و مفهوم ادب به طور کل زیر سوال میرود😷😝

یه امامزاده رفتم با همسرم

از بیرون امامزاده چند جا تونل زده بودن 

داخل رو هم کنده بودن حتی کنار ضریح رو 

میگفتن شجرنامه نداره برا همین اوقاف ول کرده بود 

شاید ده جا رو کنده بودن 

خیلی ناراحت شدم دیدم 

1167

تو روستاى مادرجونم اينا پيدا كردن بعد فرداش پدر خانواده مرد گفتن گنج رو كندن اينجورى شد بازم هست ولى جرأت نميكنن بكنن ميترسن باز يكى بميره 😐😁😁

وقتی از اینکه آنچه را می خواستی بدست نیاوردی افسرده ایفقط محکم بنشین و شاد باشخداوند در فکر دادن چیزبهتری به تو می باشد . . .💖

من میشناسم دوتا آقا باهم شریک بودن گودبرداری میکردن واسه ساختمون سازی و این حرفا تو یکی از پروژه هاشون همیجوری ک زمین رو میکنن میرسن ب یه سری عتیقه و این چیزا بعد خاک توسرا تو تقسیم کردنش باهم دعواشون میشه پلیس و میراث فرهنگی میفهمنن همه رو میبرن اونا میمونن و حسرت اون همه پول

میشه لطفا برا مادر شدنم یه صلوات بفرستین  خدایا به بزرگیت قسم به منم نی نی بده دوست دارم منم مادر شم  
چندیدن خانواده رو باچشمام دیدم.

حالا اگه پیدا هم کنن مال اونا نیست ک باید ب موزه بدن😀

همه میگفتن یکی از فامیلامون پیدا کرده جون خیلی خونه و مغازه میخرید 

الان ورشکست شده و خونه اش هم از دست داده بعد ها فهمیدیم زیادی ببخشید(گ ن د ه     م ی گ و‌ ز ی د ه) گنجی در کار نبوده

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای مشکل داداشم (امن یجیب)بخونید🙏

یکیومیشناسم فرت و فرت درمیاره😳😳

فقط 2 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تودلیم معجزه💞 امام رضا ع💞 و امام حسین ع🌹هست بعدازچندسال..خدایا شکرت شکرت😍میشه برای سالم به دنیااومدنش ی دونه صلوات مهمونم کنی الهم صل علی محمد وال محمد😍 ان شاءالله حاجت رواشی
1215