2737
2734

خواهر زاده ام دانشجو هس دختر خاله باباش از اون دخترایی که واسه پسرا دوست پیدا میکنه امروز زنگ زدم تا با هم بیرونن بهش پیام دادم با این دختره نگرد آبروی چندین ساله مون نبر اونم هر چی از دهانش در اومد بهم گفت بعدش شوهرم اومد پیام دادم دختره گستاخ بس کن شوهرم اومد و شماره شو بلک کردم و رفتم حمام وقتی اومدم بیرون شوهرم ناراحت بود گفت بیا بخوان خواهر زاده ام رفته از گوشی دوستش واسم پیام فرستاده و بی احترامی کرده  شوهرم خیلی ناراحت شد و شام نخورد خوابید آخه سه سال خونم بود از یه مادر بهتر بهش رسیدم سر درد گرفتم دستم نمک نداره     

در دنیایی که گرگها زوزه می کشند بره  شدن تاوان سختی دارد ،،،،،، قلبم ساده بود اما عقلم دیگه همراش نیست 

هیچ وقت مثل الان از دنیا و اطرافیانم ناراحت نبودم کاش زندگی دنده عقب داشت

در دنیایی که گرگها زوزه می کشند بره  شدن تاوان سختی دارد ،،،،،، قلبم ساده بود اما عقلم دیگه همراش نیست 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اینجور ک شما گفتی منم بودم همین جواب و میدادم

خب چه جور می گفتم همه دختره را میشناسند

متولد۷۱

به یه سن رسیده که خوب وبد را خودش باید تشخیص بدهدشما نگرانش نباش هر گلی میزنه به سرخودش میزنه

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
2738
به یه سن رسیده که خوب وبد را خودش باید تشخیص بدهدشما نگرانش نباش هر گلی میزنه به سرخودش میزنه

خوب و بد کدومه با یه وکیل خوب عقد کرد سر خود ازش جدا شد عقل نداره فقط میگه خوشگلم و مغرور و نفهم 

زندگی خواهر زادتون به شما هیچ ربطی نداره اون برای خودش مادر پدر داره

سه سال پیش من بود خواهرم دم دقیقه زنگ میزنه حواست بهش باشه اما خب اشتباه کردم احساس مسئولیت کردم

سه سال پیش من بود خواهرم دم دقیقه زنگ میزنه حواست بهش باشه اما خب اشتباه کردم احساس مسئولیت کردم

3سال مسئولیت قبول کردی تموم شد رفت الان دیگه پیش مادرشه

تیکر لاغریمه امیدوارم به هدفم برسم😍 شروع رژیم 97.10.22وزن اولیه 70❤67/600❤66/600❤65/800❤❤وزن هدف54 
2706