2733
2734
عنوان

دختر یه ساله من.....

199 بازدید | 17 پست

دختر من رفته 15 ماه نمیدونم چرا دندون دیر در میاره 4تا دندون داره من خیللللللللللللللللی نگرانشم سوال.بعدیم اینه که خوب حرف نمیزنه فقط بابا و ننه و آب و ممه و یه سری حرفهایی نامفهوم.فقط به زبون خودش منظور میرسونه. این دوتا خیلی ذهنمو در گیر کرده 

داغ مرده طبیعیه....داغ زنده نبینین..🖤

تا میتونی باهاش حرف بزن واسش شعر بخون قصه بگو خاطره تعریف کن! هرکاری میکنی درموردش صحبت کن! تا حرف زدن یاد بگیره من از نوزادی دخترم واسش شعر و قصه و خاطره و...میگفتم یک سالگی پنجاه تا کلمه بلد بود بگه هنوز دوسالش نبود کاملا واضح و بدون غلط جمله میگفت!

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان💕 هی چرخ بزن در من و دل را بتکان💕این هم نفسی، چه حس و حالی دارد💕در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
تا میتونی باهاش حرف بزن واسش شعر بخون قصه بگو خاطره تعریف کن! هرکاری میکنی درموردش صحبت کن! تا حرف ز ...

ماشالا. بهش. بخدا همیشه شعر واسش میخونم میذارم خودشم میاد الکی حرف میزنه ولی کاملا نامفهوم

ماشالا. بهش. بخدا همیشه شعر واسش میخونم میذارم خودشم میاد الکی حرف میزنه ولی کاملا نامفهوم

به وقتش یاد میگیره! همچین حرف بزنه که مغزت تیلیت بشه!

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان💕 هی چرخ بزن در من و دل را بتکان💕این هم نفسی، چه حس و حالی دارد💕در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞

پسر منم ۱۵ ماهه هست ۱۰ تا دندون داره و کلمه هایی ک میگه :بابا و ماما و به و بد و کیه و مرسی رو میگه درسی

قرار نیست هم نظر هم نبودیم دشمن هم باشیم😉 یاد بگیریم نظراتمونو محترمانه بهم بگیم ...دل همو نشکنیم
2738

احساس. میکنم پر دلش حرفه نمیتونه بگه عصبی میشه چون میاد همش نامفهوم باهام حرف میزنه منم جوابشو میدم با اینکه نمیدونم چی میگه.راجعبه دندونش نمیدونی؟؟

پسر منم ۱۵ ماهه هست ۱۰ تا دندون داره و کلمه هایی ک میگه :بابا و ماما و به و بد و کیه و مرسی رو میگه ...

دختر من دندونم درنمیاره کلا یه سالگی دندون درآورد حالا 4تا داره 

دختر منم دیر دندون درآورد یازده ماهگی تازه اولین دندونش بیرون اومد

آش گندم خیلی خوبه! بپز واسش، زودتر دندوناش بیرون میاد

بعد احساس میکنم دختر من زیاد حوصله حرف زدن منو نداره 

بیشتر دوس داره بازی کنه همش شیطونی میکنه

دختر من دندونم درنمیاره کلا یه سالگی دندون درآورد حالا 4تا داره 

عیب نداره پسر من از هفت ماهگی دندون دراورد

قرار نیست هم نظر هم نبودیم دشمن هم باشیم😉 یاد بگیریم نظراتمونو محترمانه بهم بگیم ...دل همو نشکنیم
2706