2726
عنوان

کارمند بهزیستی داریم اینجا؟

414 بازدید | 3 پست

بچه ها میخوام آزمون بهزیستی شرکت کنم بین کودکیار و کارشناس امور بهزیستی موندم کدوم رو بزنم میشه یکی که میدونه راجبش اطلاعات بده یه پسر کوچیک دارم اگه کودکیار شیفتی باشه شیفت شب پسرم رو چیکار کنم آیا خودشون مهد داره؟ اگه کودکیار شیفتی نباشه خوبه میتونم برم. کارشناس امور بهزیستی یه نفر میخواد شناسم کمه. تو رو خدا کسی میدونه راهنماییم کنه بدجوری موندم چه کنم

من از این دوتا سر درنمیارم ولی بچت ک کوچیک نمیمونه و تو هم اولین نفری نیستی ک با شغل شیفتی بچه کوچیک داشتی

بالاخره حتما کودکیاری یعنی با بچه ها سر و کار داری

خب بچتم میبرید

و اینکه خلاصه ی چیزیو انتخاب کن ک شانست بیشتره

ب مشکلاتش فک نکن

جلو بری رفع میشن

❤و افوض امری الی الله،ان الله بصیربالعباد❤                           (۱۵آبان۹۸)اولین فرشته کوچولوی مامان!هنوزحس شیرین بودنتو با بابایی باورنکرده بودیم که تنهامون گذاشتی،کنجدمن😔 میشه تو از خدا بخوای یه نی نی دیگه بذاره تو دل مامان؟اخه من و بابایی خیلی داریم غصه میخوریم😭(۳خرداد۹۹)خدایاشکرت که تست من مثبت شد،خداجون میشه این بار قلب کوچولوشم بزنه و سالم بیاد توبغلم،خدایا امیدم به خودته ناامیدم نکن💗(۲۱خرداد۹۹)قلب کنجدم زدخدایاشکرت که صدای قلبشو شنیدم🌷

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728