2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بچه های الان تا عروسک براشون میخری میخوان لختش کنن ببینن اون زیر چیه.. دست و پاشو میکنن لاک میزنن موهاشو خراب میکنن با شونه..😕من بچه بودم برای عروسکام با مامانم لباس و چادر و روسری درست میکردیم رخت خواب کوچولو درست میکردیم توی جعبه براشون خونه درست میکردیم اسباب بازی های خاله بازیمو میزاشتم وقتی که باهاشون بازی نمیکنم و نمیبرم عروسکارو سر سفره بهشون غذا بدم خودشون برای خودشون غذا درست کنن و تو رخت خوابی که دوختیم بخوابن..😇

من جودی ابوت رو خیلی دوست داشتم

اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَةٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْناً حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا
آخرم با اون بابا لنگ دراز عروسی کرد..سانسور کردن ما نفهمیم...😅😅😅

اره 😂😂😂

اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَةٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْناً حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا

من دهه هفتاديم ولي چرا اينو يادم ني😐

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2706