2726
عنوان

اسالم استان گیلان لزله اومد😲😭

204 بازدید | 19 پست

الان تو یه کانال خوندم رفتم سایت زلزله نگاری دیدم واقعیته😭😭😭😭وای من میترسم😭😭

باردار نیستم تیکر تولده سه سالگی پسرمه😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ما كرمانشاهيا زير ٥ريشترو زلزله نميدونيم واسه شمام ٣/٥و ٤بوده نترس مشكلي پيش نمياد

من اسالم نیستم رشتم میترسم شب بیاد نتونم بچمو نجات بدم😭😭😭بمیرم براتون چی کشیدین شما😭😭

باردار نیستم تیکر تولده سه سالگی پسرمه😍

من تو اتاق نشسته بودم دیدم زمین میلرزه ب شخمم نبود

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
اولی4.5 دومی2.5 سومی3.5

کجایی شما؟

مادر آفریده شد تا جمعه ها کسی باشد دلش تنگمان شود، آفریده شد تا دل ببرد از ادمی و اگر نباشد جای خال اش زندگی را خالی کند از سکنه... آفریده شد تا دستهایش هر غذایی را خوشمزه، هر دردی را التیام، هر دعایی را مستجاب و هر زندگی را بخیر کند.... مادر زندگی در کنارت چقدر زیباست
من اسالم نیستم رشتم میترسم شب بیاد نتونم بچمو نجات بدم😭😭😭بمیرم براتون چی کشیدین شما😭😭

ببين گلم زلزله شما از ٤/٥ريشتر شروع شده زلزله هاي بعدي كمتر شده پس زلزله اصلي اولي بوده باقي پس لرزه برا تخليه انرژي زمين يا گسل كه از زلزله اصلي بيشتر نميشه اصلا نگران نباش انشالله اتفاقي نميفته ماها كه عادت كرديم

من تو اتاق نشسته بودم دیدم زمین میلرزه ب شخمم نبود

اسالمی؟

مادر آفریده شد تا جمعه ها کسی باشد دلش تنگمان شود، آفریده شد تا دل ببرد از ادمی و اگر نباشد جای خال اش زندگی را خالی کند از سکنه... آفریده شد تا دستهایش هر غذایی را خوشمزه، هر دردی را التیام، هر دعایی را مستجاب و هر زندگی را بخیر کند.... مادر زندگی در کنارت چقدر زیباست
2706