2703
2553
عنوان

دخترم یعد از 9 ماه انتظار تنهام گذاشت

| مشاهده متن کامل بحث + 7749 بازدید | 52 پست
علتش را هیچکس نفهمید اول یکی از فل ها مرد بعد هم یک هفته بعد اون یکی چون تو یک کیسه هم بودن حتی پاتولوزی هم دادیم هیچکس نفهمید دکتر گفت از این چیزها زیاد پیش میاد حتی در خارج
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی سخته خدا بهت صبر یده.
اما میدونی دم در بهشت می ایسته و هر چی بهش میگن برو تو نمیره و میگه من فقط با پدر و مادرم میرم.
پس فقط صبر کن
اللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَةَ وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بنیها وَالسِّرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحاطَ بِه عِلْمُکَ.
عزیزم خیلی سخته بهترین کار یاد خداست که میتونه ارومت کنه
مطمئن باش خدا هیچوقت برای بنده هاش بد نمیخواد
نا شکری نکن در هر صورت شکر گزار باش
در بیکرانه زندگی دو چیز افسونم کرد،آبی اسمان که میبینم و میدانم نیست و خدایی که نمیبینم و میدانم هست.
2720
به این فکر کن که اگه میبود و بزرگ میشد و اون موقع از دستش میدادی خیلی بدتر بود یا خیلی اتفاقای بدتر . خدا روشکر کن عمر اون بچه به دنیا نبوده میدونم که خیلی سخته قربون دلت برم. ایشالا خدا یه نی نی دیگه بهت میده و دیگه هیچ وقت این اتفاق بد تکرار نمیشه.
وقتی خدا عزیزترین کسم یعنی مادرمو گرفت وبعد یه دختر زیبا و سالم بهم داد به معنی این بیت ایمان آوردم خدا گر ز حکمت ببندد دری ز رحمت گشاید در دیگری
2714
هیمان جون متاسفم خیلی غم انگیزه.واقعا فکر میکنی دخترت از تو ناراحته؟هیچ وقت مطمین باش جاش راحته همیشه هم دوست داره.میدونستی وقتی بریم اون دنیا بچه هایی که تو طفولیت فوت شدن از در بهشت تو نمیرن .میگن پدر و مادر شونم بیان.تو دوباره اونو میبینی عزیزم
عزیزم خدا بهت صبر بده
ولی فکر کن الان به اون بچه به نام محمدطاها که دزدیده شده و 8 ماهشم بوده 2 ماهه مادرپدرش ازش خبر ندارن واسه اونا هم دعا کن دلت شکسته شاید دعات گرفت بچشونو پیدا کردن
2706