2410
2553
عنوان

عقب افتادن پریودی

| مشاهده متن کامل بحث + 63 بازدید | 23 پست
منتظر بودن سخته ایشاالله که هرکی بچه میخواد بهش بده. ولی ناخواسته شدنم سخته به خدا. من با اولین نزدی ...

آره ميفهمم اونم سخته ،ولى بودنش از نبودنش خيلى بهتره منم الان سه سال عروسى كردم شوهرم كارش يه جوريه كه از صب ميره شبا دير مياد از اولم همين بود،ديگه از تنهايى خسته شدم 

ميدونى اصالت چيه!!!! اينكه اگه تن به  انجام هر كارى نميدى معنيش اين نيست كه نميتونى! بهش ميگن "چهار چوب.   كسى كه تو زندگيش چهار چوب داره يعنى اصالت داره، اصالت رو نه ميشه خريد نه ميشه اداشو دراورد،. اصالت يعنى دلت نمياد خيانت كنى ،دلت نمياد دل بشكنى،دلت نمياد دورو باشى ،دلت نمياد آدما رو بازى بدى،كاش آدما بفهمن كه اينا سادگى نيست اصالته!!!!
آره ميفهمم اونم سخته ،ولى بودنش از نبودنش خيلى بهتره منم الان سه سال عروسى كردم شوهرم كارش يه جوريه ...

امیدوارم که همین ماه دلتون شاد بشه وازتنهایی دربیاید. ولی استرس نداشته باشید زودتر نتیجه میگیرید. من فکرحاملگی هم نمیکردم حامله شدم نه آزمایشی داده بودم نه آمادگی خاصی داشتم. فکر بهش نکن حامله میشی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

امیدوارم که همین ماه دلتون شاد بشه وازتنهایی دربیاید. ولی استرس نداشته باشید زودتر نتیجه میگیرید. من ...

باشه ممنون

ميدونى اصالت چيه!!!! اينكه اگه تن به  انجام هر كارى نميدى معنيش اين نيست كه نميتونى! بهش ميگن "چهار چوب.   كسى كه تو زندگيش چهار چوب داره يعنى اصالت داره، اصالت رو نه ميشه خريد نه ميشه اداشو دراورد،. اصالت يعنى دلت نمياد خيانت كنى ،دلت نمياد دل بشكنى،دلت نمياد دورو باشى ،دلت نمياد آدما رو بازى بدى،كاش آدما بفهمن كه اينا سادگى نيست اصالته!!!!
2720

استارتر عزیز اگه واقعا بچه نمی خواهید همزمان از دو تا روش جلوگیری همزمان استفاده کنید که وقتی باردار بشید واقعا سقطش گناه هست....الهی هر وقت می خواهید دوباره خدا بهتون بده نه زودتر

.عروسک های زیبا در اینستاگرام با قیمت عالی Ratadolls 
استارتر عزیز اگه واقعا بچه نمی خواهید همزمان از دو تا روش جلوگیری همزمان استفاده کنید که وقتی باردار ...

همیشه جلوگیری داشتم کلا دوبار طبیعی جلوگیری کردم . آخه چقدر من بدشانسم

2714
همیشه جلوگیری داشتم کلا دوبار طبیعی جلوگیری کردم . آخه چقدر من بدشانسم

بعضی مثل شما رحمتون ماشاالله خیلی آماده هست و شوهرتون هم قوی هست باید چند راه استفاده کنید و مراقبت شدبد و یکی مثل من ۴ ساله منتظرم

.عروسک های زیبا در اینستاگرام با قیمت عالی Ratadolls