2726
عنوان

آزمایش بارداری

99 بازدید | 12 پست

سلام دوستان 

من قبلا سابقه سقط داشتم بعد حدود دو هفته پیش یه رابطه کنترل نشده داشتم ببخشید ببخشید که می گم امروز بعد رابطه خون دیدم احتمال میدم که شاید حامله باشه یک هفته مونده تا زمان پریودی بعدیم ایا الان برم ازماش خون معلوم میشه؟ چون من نوبت دندون پرشکی دارم می ترسم ممنون میشم راهنمایی م کنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم اول بی بی چک بذار اگه مثبت باشه برو ازمایش چون یه هفته مونده به موعدت الان دندانپزشک بری مشکلی ...

مرسی دوست عزیز اخه من از بی بی چک خاطره خوبی ندارم اوندفعه با اینکه باردار بودم ولی منفی زده بود الان برم ازمایش معلوم میشه؟

صبر کن تا موقع پریودیت بعد برو آزمایش ولی دندون پزشکی هم نرو

دندون پزشکیم نوبت سخت میده من قرار بود دندون پزشکیم تموم بشه بعد پریووی برم دکترم اقدام کنم  که این طور شد 

یه سری ها بهم گفتن دندون پزشکی مشکلی نداره حتی باردار هم باشی ولی من می ترسم

دندون پزشکیم نوبت سخت میده من قرار بود دندون پزشکیم تموم بشه بعد پریووی برم دکترم اقدام کنم  که ...

خوده دندون پزشکی نه ولی عکس از دندون اشعه اش مضره اگه قرار نیست از ریشه دندونت عکس بگیری برو ولی اگه قرار عکس بگیری خطر داره برا جنین حالا بازم از دکترت بپرس

خوده دندون پزشکی نه ولی عکس از دندون اشعه اش مضره اگه قرار نیست از ریشه دندونت عکس بگیری برو ولی اگه ...

خداروشکر عکس رو قبل گرفتم یه دندون عصب کشی دارم دو تا ترمیمی 

خیلی بابت راهنماییت ممنونم گلم

مرسی دوست عزیز اخه من از بی بی چک خاطره خوبی ندارم اوندفعه با اینکه باردار بودم ولی منفی زده بود الا ...

بخاطر خودت میگم آزمایش نرو چون وقتی جواب آزمایش منفی میشه خیلی تو روحیه تاثیر میذاره مدیکور برا من چهار روز قبل موعدم مثبت شد، عزیزم من یه هفته مونده به پریودم موهام لایت کردم بعد دیدم باردارم کلی استرس کشیدم دکترم گفت نگران نباش تا هفته پنج بارداری هیچ رابطه خونی بین مادر و جنین نیست 

اگه تونستم کمکی کنم لطفا برا شادی روح بابای عزیزم صلوات بفرستید