1147
1226
عنوان

آزمایش بارداری

86 بازدید | 12 پست

سلام دوستان 

من قبلا سابقه سقط داشتم بعد حدود دو هفته پیش یه رابطه کنترل نشده داشتم ببخشید ببخشید که می گم امروز بعد رابطه خون دیدم احتمال میدم که شاید حامله باشه یک هفته مونده تا زمان پریودی بعدیم ایا الان برم ازماش خون معلوم میشه؟ چون من نوبت دندون پرشکی دارم می ترسم ممنون میشم راهنمایی م کنید

با یک کلیک با ریزش موی خود خداحافظی کنید

کلیک کنید

عزیزم اول بی بی چک بذار اگه مثبت باشه برو ازمایش چون یه هفته مونده به موعدت الان دندانپزشک بری مشکلی ...

مرسی دوست عزیز اخه من از بی بی چک خاطره خوبی ندارم اوندفعه با اینکه باردار بودم ولی منفی زده بود الان برم ازمایش معلوم میشه؟

1156
صبر کن تا موقع پریودیت بعد برو آزمایش ولی دندون پزشکی هم نرو

دندون پزشکیم نوبت سخت میده من قرار بود دندون پزشکیم تموم بشه بعد پریووی برم دکترم اقدام کنم  که این طور شد 

یه سری ها بهم گفتن دندون پزشکی مشکلی نداره حتی باردار هم باشی ولی من می ترسم

دندون پزشکیم نوبت سخت میده من قرار بود دندون پزشکیم تموم بشه بعد پریووی برم دکترم اقدام کنم  که ...

خوده دندون پزشکی نه ولی عکس از دندون اشعه اش مضره اگه قرار نیست از ریشه دندونت عکس بگیری برو ولی اگه قرار عکس بگیری خطر داره برا جنین حالا بازم از دکترت بپرس

خوده دندون پزشکی نه ولی عکس از دندون اشعه اش مضره اگه قرار نیست از ریشه دندونت عکس بگیری برو ولی اگه ...

خداروشکر عکس رو قبل گرفتم یه دندون عصب کشی دارم دو تا ترمیمی 

خیلی بابت راهنماییت ممنونم گلم

1213
مرسی دوست عزیز اخه من از بی بی چک خاطره خوبی ندارم اوندفعه با اینکه باردار بودم ولی منفی زده بود الا ...

بخاطر خودت میگم آزمایش نرو چون وقتی جواب آزمایش منفی میشه خیلی تو روحیه تاثیر میذاره مدیکور برا من چهار روز قبل موعدم مثبت شد، عزیزم من یه هفته مونده به پریودم موهام لایت کردم بعد دیدم باردارم کلی استرس کشیدم دکترم گفت نگران نباش تا هفته پنج بارداری هیچ رابطه خونی بین مادر و جنین نیست 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرررررررر