1147
1273
عنوان

بچه هازمستون هاکجاهاتفریح میرید

347 بازدید | 36 پست

سلام دوستای گلم میشه بگیدزمستون هاکجاها تفریح میرید

هیچگاه  نه  به کسی  بخندید نه  فضاوتش  کنید  هرگز   نمیدانید  شاید  روزی  شما  هم  در  همان  شرایط  قرار  بگیرید
توچال ابعلی شمشک دیزین اینا رو فقط زمستون انقد میشه رفت😂🤪

توچال رفتم اماسه تای دیگه رونرفتم اجی گلم میشه راجبه اون سه تای دیگه توضیح بدی چه جورجایه 

هیچگاه  نه  به کسی  بخندید نه  فضاوتش  کنید  هرگز   نمیدانید  شاید  روزی  شما  هم  در  همان  شرایط  قرار  بگیرید
توچال رفتم اماسه تای دیگه رونرفتم اجی گلم میشه راجبه اون سه تای دیگه توضیح بدی چه جورجایه  

اره عزیزم

ایعلی تو خود تهران نیستا تو راه شماله ، جاده هراز

برای اسکیه

رستوران های فکستنی داره ک‌صبحونه یا نهار توش میچسبه

امسال نرفتم پارسال داشتن یه هتل هم اونجا میساختن

شمشک و دیزین هم برای اسکی و برف بازیه  اما دیزین رستوران خوب زیاد داره

امیدوارم هممون هرروز در کنار عزیزهامون شادتر از دیروز و سلامت باشیم❤️🌺

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

اره عزیزم ایعلی تو خود تهران نیستا تو راه شماله ، جاده هراز برای اسکیه رستوران های فکستنی داره ک‌ ...

مرسی اجی گلم عشق منی😘😘😘😘😘😍😍😍😍😍😍

1279

عزیزم ما چون بچه کوچیک داریم نمیتونیم جاهای سرد بریم میریم فروشگاههارو میگردیم و نگاه میکنیم 😛😍

پولم که نداریم گاهی حسرت میخوریمو هی میکشیمو برمیگردیم 😝😝😝😂😂😁😁😁😩😩😩 بخاطر دخملی میریم دلش نگیره دل خودمون جهنددددم😉😉😉که گرفت والا 

خدایا خودت کمک کن ❤❤❤❤❤💚💚💚💚💜💜💜💜💙💙💙💙💙💙💛💛💛💛💛💛💛💗💗💗💗💗💖💖💖💖💖💖💖💞💞💞💞💞💞💕💕💕💕💕💙💙💙💙💓💓💓💓💓💓💓💙💙💙💙🎀🎀🎀🎀🎀🎀💋💋💋💋💋💋
مرسی اجی گلم عشق منی😘😘😘😘😘😍😍😍😍😍😍

قربونت

راستی مرکز خرید و این جاها هم میشه رفت

دور زدن با ماشینم گزینه ‌ی خوبیه

رستوران هم گزینه خوشمزه‌ایه 😂

عزیزم ما چون بچه کوچیک داریم نمیتونیم جاهای سرد بریم میریم فروشگاههارو میگردیم و نگاه میکنیم 😛😍 پ ...

اخی عزیزم😍😍😍 منم بچه دوساله دارم ولی همه جاباهاش تفریح میریم.

اخی عزیزم😍😍😍 منم بچه دوساله دارم ولی همه جاباهاش تفریح میریم.

منم بچم دوسالس .اخه وسیله نداریم عزیزم 

وگرنه خیلی ادمای تفریحی هستیم .تابستون خیلی میریم بیرون ولی زمستون دیگه خونه نشینیم .ماشین میداشتیم صددرصد کوه برف بازی  اسکی ...😍😍😍😍

خدایا خودت کمک کن ❤❤❤❤❤💚💚💚💚💜💜💜💜💙💙💙💙💙💙💛💛💛💛💛💛💛💗💗💗💗💗💖💖💖💖💖💖💖💞💞💞💞💞💞💕💕💕💕💕💙💙💙💙💓💓💓💓💓💓💓💙💙💙💙🎀🎀🎀🎀🎀🎀💋💋💋💋💋💋
1315
قربونت راستی مرکز خرید و این جاها هم میشه رفت دور زدن با ماشینم گزینه ‌ی خوبیه رستوران هم گزین ...

ایناروهرهفته تقریباهست مرسی ازراهنمایت امروزیک ساعت داشتیم باشوهرم فکرمیکردیم فرداکجابریم توچال تازه رفته بودیم جای خاصی سراغ نداشتیم جاهایی که گفتی جالب بودن گلم من😍😍😍😍😙😙😙😙😙

منم بچم دوسالس .اخه وسیله نداریم عزیزم  وگرنه خیلی ادمای تفریحی هستیم .تابستون خیلی میریم بیرو ...

اره واقعاایشالاماشین میخرین مام امسال ماشین خریدیم من وشوهرم خیلی عاشق تفریح هستیم مخصوصاشوهرم

ایناروهرهفته تقریباهست مرسی ازراهنمایت امروزیک ساعت داشتیم باشوهرم فکرمیکردیم فرداکجابریم توچال تازه ...

حالا خیلی خاص نیستا

تو ذوقت نخوره😂❤️ 

خوش بگذرههه

راستی لواسون هم برای تغییر اب و‌هوا بد نیست

لواسان چه جوری

1226
حالا خیلی خاص نیستا تو ذوقت نخوره😂❤️  خوش بگذرههه

خخخخخخخخ میدونم زمستون دیگه ولی خوب برف بازی خدایش حال میده

لواسان چه جوری

مرکز خرید ، رستوران

یه سری جاهای بدرد بخور دارهبرف بازی اینا هم‌خوبه

البته اسکی من اینجا نرفتم

مرکز خرید ، رستوران یه سری جاهای بدرد بخور دارهبرف بازی اینا هم‌خوبه البته اسکی من اینجا نرفتم

پس خوبه اخرهفته هاخیلی بیکارهستیم میریم دیگه منووشوهرم عاشق تفریح هستیم دربندتوزمستون رفتی

پس خوبه اخرهفته هاخیلی بیکارهستیم میریم دیگه منووشوهرم عاشق تفریح هستیم دربندتوزمستون رفتی

پارسال رفتم امسال هنوز نه

اما کلا تو‌زمیتون جاهای اینجوری مچسبه

پارسال رفتم امسال هنوز نه اما کلا تو‌زمیتون جاهای اینجوری مچسبه

یعنی میگم زمستون دربندقشنگه من فقط تابستون رفتم تویکی ازرستوران های بالادیزی خوریم انقدحال داد

1280