2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من برای اولین بار با دخترم شربت زیداتین دادم یکم اولش نفسش گرفت بعد خلط یکم تف کرد حالا هم سرفه میکنه ننیدونم دیگه چکار کنمممم😭😭

یک سالس دخترممم همه شربت گیاهیا اسپری بی نی همروهم امتحان کردممم

دلبندممم....من فقط دلم روی دل تو بندمیشود                                                                                                         (N  ❤  B)

دارم وقت میگذرونم تا اذان بگه برفکی جان

آهای خوش اندامها سلام.                        گروه بنفش  من یکبار ۱۲ کیلو کم کردم بازم میتونم. قد:157. وزن اولیه:۶۹.۵____۶۸.۸____۶۷.۴_____۶۷.۱___۶۶.۱___۶۵.۷_____۶۴.۹  هدف اول:65     هدف دوم:60    هدف نهایی:55      تاریخ شروع رژیم140۱/۱۱/۰۱زندگی ریموت و کنترل نداره بلندشو خودت عوضش کن......!

توی ی تاپیک اسم قرمه سبزی اوردن منم هوس کردم نشستم کابینتهاوفریزرگشتم سبزی خشک وتَر قاطی کردم تاسبزی قرمه به دست اومده الانم گذاشتم سرخ بشه😂😂جالبش اینه گوشت ندارم😕

پیازهم نیست جاش پیازچه میذارم😂 چه شوداین قرمه

بالاخره منم مامان شدم.روز11اردیبهشت 1398 دخترکوچولوی من ساعت16و35 دقیقه به دنیا اومد😍😍😍
فداش ...چرا 

اولش سرما خوردگی ساده بود بعد تبدیل شد به الرژی

دلبندممم....من فقط دلم روی دل تو بندمیشود                                                                                                         (N  ❤  B)
توی ی تاپیک اسم قرمه سبزی اوردن منم هوس کردم نشستم کابینتهاوفریزرگشتم سبزی خشک وتَر قاطی کردم تاسبزی ...

حوصله داری یه دست سفارش میدادی فردا ۱۰ تومن حال میکردی

2706