2733
2734
عنوان

جاریمو نمیدونم فازش چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 493 بازدید | 20 پست
نمیدونم  قبلا این حرفا داشتیم از همسرامون و اهمیتشون به زندگی و زن حرف میزدیم که کلا اون هیچ چ ...

احتمالا همینه فقط بی محلی کن اما اگه دیدی پاشو از حد فراتر گذاشت یه بار یه جواب حسابی بهش بده بشینه سر جاش 

اره اینو موافقم  واقعا دلم نمیخواد پشست سر هیچ کس حرفی بزنم ولی کلا هیچ عاطفع ای بین خودشو همس ...

اره همین چیزها تو چشم یه عده خیلی گنده هست جوری که نمیتونن خودشونو کنترل کنن و رفتارهای عجیب غریب مثل جاری شما دارن 

اخرین بازدید ۲۹.۰۲.۲۰۲۴ 👋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

احتمالا همینه فقط بی محلی کن اما اگه دیدی پاشو از حد فراتر گذاشت یه بار یه جواب حسابی بهش بده بشینه ...

اره واقعا 

من احترام بردارشوهرمو نگه میدارم

خدايا آن ده ,كه آن به

2731
حالا عزیزم‌حتما باید میگفتی جاریت پزشکه؟ تربیت خانوادگی ربطی به شغل آدمها نداره شما هم کم‌حسادت نم ...

درسته نباید میگفتم

فقط خواستم بدونید اون خیلی بیشتر از من داره و تحصیلاتش بیشتره و با این وجود دلیل رفتارتش که شبیه حسادته رو نمیفهمم

وگرنه منم ارشد دارم و تو حرفه خودمم حقوق یه جایگاه ویژهدارم برا کار من انقدر دارم که نیازی ندارم خدا روشکر

خدايا آن ده ,كه آن به

اصلا اشتباه میکنی که اجازه میدی در مورد مسائلی که مربوط به خانواده خودت و بچه خودت هست تو جمع صحبت ب ...

خاله همسرم داشت میپرسی که اسم نزاشتی من داشتم جوا انو میدادم که یهو پریدو اون حرفا شد

خدايا آن ده ,كه آن به