2726
عنوان

جاریمو نمیدونم فازش چیه

493 بازدید | 20 پست

دوتا جاری دارم که بزرگه پزشکه من کوچیکم  و نزدیک ده سال اختلاف سنی داریم 

خونه مادر شوهر  دور هم جمع بودیم که داشتن راجع به اسم دختر من نظر میدادن که چی بزاریم خوبه یهو یه نفر اسم حورا را گفت

گفت من از اسم حورا خیلییییییی (با تا کید)خیلی خوشم میاد ولی از اسم حلما اصلا خوشم نمیاد(یه دختر دارم اسمش حلماست الان دومیو باردارم)

من یکم بهم بر خورد ولی چون کلا بی اعصابه و منم حوصله نداشتم دهن به دهنش نزاشتم

گذشت و کلی بگو بخند و این حرفا 

بعد گفت چرا حلما اینقدر کم وزن و کوتاهه رشدش کمه  (منو شوهرم خیلی قد بلندیم و ظریفیم)

من شاخ دراوردم چطور وزن بچمو محاسبه کرد که کمه و با بچه های داداشش مقایسه میکرد

دقیقا همون روز رفته بودم شبکه بهداشت گفتن دخترت از حد عادی بلندتره ولی وزنش رونموداره و خوبه همینو بهش گفتم بعد میگه شبکه بهداشت الکیه و تا نهایتا همون دوسالگی 

واقعا ناراحت شدم از حرفاش

دوباره کلی حرف زدو عادی بود باز برگشت کفت قبلا حلما زیاد میگفت پی پی(زمانی که داشتم از جیش میگرفتمش رو میگفت) گفتم روان شناسان برا از جیش گرفتن بچه فلان نظرو دارن که برا من خیلی خوب بود و جواب داد گفت اونا که همه دیونن باور نکنن و بلند بلند شروع کرد به خنده های رو مخی

اصلاااااا فازشو نفهمیدم چش بود اینقدر به دخترمم گیر داد 

خدايا آن ده ,كه آن به

الان داشتم با خواهرشوهر کوچیکم میکفتم که ناراحمثتم که چرا جوابشو‌ن ندادم 

اخه هیچ کس باهاش دهن به دهن نمیشه 

خیلی بی حیاست یهو‌یه بی احترامی میکنه و ادم معذب میشه 

انگار نه انگار تحصیل کردست

خدايا آن ده ,كه آن به

اصلا اشتباه میکنی که اجازه میدی در مورد مسائلی که مربوط به خانواده خودت و بچه خودت هست تو جمع صحبت بشه .

مقصر خودتی 

چو از این کویر وحشت به سلامتی گذشتی ، به شکوفه ها ، به باران برسان سلام ما را ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یادم میاد اعصابم بهم میریزه 

فقط دارم فکر میکنم چرا یهو کا رو سوژه کرد من اصلااااااا کاریش ندارم و فقطم در حد همون دیدو بازدید خ‌ونه مادرشوهر یا جایی همو ببینیم ارتباط داریم

خدايا آن ده ,كه آن به

یه عده در عین اینکه در ظاهر از نظر بقیه برخی چیزها رو دارن اما در درون خودشون کم هستن و برا همین واکنش های این چنینی دارن مثلا همین جاری با اینکه پزشته بالاخره جایگاه داره از لحاظ اجتماعی در امد و احترام و الباقی موارد ولی از درون کم بود خیلی چیزها رو داره مثلا بچه مثلا محبت مثلا حتی به یه ارایش و یه تیپ ساده یا حتی دوست داشتن بین دو نفر 

اخرین بازدید ۲۹.۰۲.۲۰۲۴ 👋
گاهی ادما عقده چیزی رودلشونه بایدبنحوی خالی کنن. بذارخالی سه دفعه بعد اروم.میسه حرف نمیزنه. فقط کم.م ...

اخه چه حسادتی 

نمیدونم والا 

خدايا آن ده ,كه آن به

یه عده در عین اینکه در ظاهر از نظر بقیه برخی چیزها رو دارن اما در درون خودشون کم هستن و برا همین واک ...

اره اینو موافقم 

واقعا دلم نمیخواد پشست سر هیچ کس حرفی بزنم ولی کلا هیچ عاطفع ای بین خودشو همسرش نیست و فقط زندگی میکنن

ولی برعکس زندگی ما پر از محبته که همه جوره همسرم نشون نیده

نمیدونم این دلیل میشهیا نه

خدايا آن ده ,كه آن به

آره داره حسادت یه چیزی میسوزونتش

نمیدونم 

قبلا این حرفا داشتیم از همسرامون و اهمیتشون به زندگی و زن حرف میزدیم که کلا اون هیچ چیزی نداشت و فقط من. 

خدايا آن ده ,كه آن به

عزیزم حورا اسمه؟انگار بیستر شبیه فریاد خوشحالی هست

پسرم دو سالشه گل میزنه میگه هوووووراااااا😂😂😂😂این اسما چیه واسه بچه آخه؟کی توجه میکنه با چه ح شروع میشه؟؟؟اسم باید جوری باشه که شخصیت آدم زیر سوال نره،

2706