2733
2734
عنوان

دمای بدن 34 شه خطرناکه ؟

16612 بازدید | 17 پست

بچه خواهرم از بعداز ظهر تب داشت هر چی استامینوفن و بروفن داد خوب نشد، بعد از ظهر بردش دکتر بهش آنتی بیوتیک داد و گفت استامینوفن بده و اگه قطع نشد بروفن. تبش اصلا پایین نیومد، همش 38.5 تا 38.8 نشون میداد، دوباره شب بردنش دکتر واسش دگزامتازون داد و الان بعد دو ساعت شده 34 ! خطریه ؟؟

دو سالشه و خیلی هم ضعیف و لاغره

۳۴ که پایینه

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یه چیز گرم بدید بچه بخوره

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
2738
چطوری باید باشه ؟

من پزشک نیستم عزیزم 

دوستانه میگم با اورژانش تماس بگیر و عدد رو بگید خیلی بهتر و دقیق تر راهنمایی میکنن از نی نی سایت 

اینجا پر از اطلاعات غلط میتونه باشه خانم گل 

با محبت و شجاعت تمام دروازه های دنیا برایت باز میشه 😍
خیلی پایینه خوب

خوب منظورم اینه پایینه زیر ۳۵ نباید باشه

خوبه که ظاهرا، خوابه. نه بابا درسته، هی یکسره واسه خودمون امتحان میکنیم😂

اگه درسته بله خطرناکه عزیزم

وقتی خوابه که هوشیاریش معلوم نمیشه

درجه انقد پایین گردش خون مختل میشه و اسیب میزنه

سعی کنید با پتو و کیسه اب گرم و هر طور میدونید گرمش کنین 

تا نیم ساعت بعد اگه بالا نیومد حتما ببرینش بیمارستان

هفته پیش دخترم تب کرد بعد همینطوری شد البته رفت روی 35.2 ز زدم اورژانس همینارو گفت 

ولی به دکترش گفتم گفت خیلی پایین بوده ، هوشیاری رو از دست میدن تو این دما ، اگه خوب شیر میخورده پ هوشیار بوده یعنی تب سنجت مشکل داشته

واسه همین میگم اگه 34 واقعی باشه خطرناکه

هفته پیش دخترم تب کرد بعد همینطوری شد البته رفت روی 35.2 ز زدم اورژانس همینارو گفت  ولی به دکت ...

خوب این تب سنجای زیر بغل به گمونم کمتر نشون میده ، اینطور نیست ؟

2706