2726

سلام دوستای گلم شما که لاپرا کردین پری قبل عمل رو موعود قرار دادین یا خونریزی بعد عمل؟؟؟من واقعا گیج شدم

اسمم آیسا هست.خدایا هزار مرتبه شکر بعد 7سال انتظار منم لایق مادر شدن دونستی.خودت مواظبش باش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بعد پاک شدنم رفتم عمل 

منم بعد پاک شدنم رفتم عمل.بعد عمل چند روز طول کشید پریود بشی 

اسمم آیسا هست.خدایا هزار مرتبه شکر بعد 7سال انتظار منم لایق مادر شدن دونستی.خودت مواظبش باش
من قرص جلوگیری برای کیستام میخوردم سه روز بعد عمل پری اومد قرصام که تموم شد

واسه چی عمل کردی تنبلی تخمدان داشتی؟؟؟

عزیزم‌من کوتر نکردم واسه لوله های رحمم انجام دادن ک ۴روز پری عقب افتاد

بعد عمل خونریزی داشتی؟؟

ببینین بچه ها من 6ام پریود شدم و 15ام رفتم عمل بعد عمل دوباره خونریزی داشتم.حالا باید منتظر باشم 6ام پریود شم یا 15ام

آره هم کیست بزرگ داشتم هم ریز

خدارو شکر انگار جواب داده و الان بارداری.چند ماه بعد عمل باردار شدی

2706