2737
2734
عنوان

خانمای باردار راهنمایی کنین لطفا

175 بازدید | 46 پست

تو دوران بارداری چی بخوریم بچه خوشکل بشه، دلم میخاد بچم چشماش درشت بشه، پوستش سفید، آخه باباش سبزه هست

عزیزم منتظر قدوم مبارکت هستیم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

به و گلابی ، کندر از اول ۴ ماهگی به مدت ۲۰ روز ، اگه دختر باشه خوش تیپ میشه . به رو هم میگن این آخرا باید بخوری از ۴ به بعد.خربزه با پنیر هم خوبه که الان خربزه اش در دسترس نیست

إِلَهِی کَیْفَ أَدْعُوکَ وَ أَنَا أَنَا وَ کَیْفَ أَقْطَعُ رَجَائِی مِنْکَ وَ أَنْتَ أَنْتَ

بچه شبیه مامان و باباش میشه با خوردن این خوراکی ها ژن های خوب و خوشگل و باحال رو دریافت میکنه .

إِلَهِی کَیْفَ أَدْعُوکَ وَ أَنَا أَنَا وَ کَیْفَ أَقْطَعُ رَجَائِی مِنْکَ وَ أَنْتَ أَنْتَ
2738
کندر برای قشنگی یا باهوشی؟ 

واسه باهوشی که هست 

اما دختر باشه خوش تیپ میشه 

خخخخخخ مامان من میگف زمانی ک من سرتوحامله بودم شنیده بودم زن حامله یهوبره زیراب سردبچه یهوچشماشوبازم ...

واقعا، ینی اینکار را بکنم و چشم درشت میشه، سرما نخورم و بعد چشم ژاپنی بشه 

عزیزم منتظر قدوم مبارکت هستیم  

خانمای عزیز خوراکی هایی که قراره رو ژن ها تاثیر بذاره رو قبل بهرداری باید استفاده کرد.حالا یه سری مواد غذایی هم هست تو دوره بارداری توصیه میشه ولی ژنهایی که دخیل بوده و جنینی که تشکیل شده رو که عوض نمیکنه

خخخخخخ مامان من میگف زمانی ک من سرتوحامله بودم شنیده بودم زن حامله یهوبره زیراب سردبچه یهوچشماشوبازم ...

الان هوا سرده خواهشا امتحانش نکن من واسه ی دست شستن دو روز پیش تب و لرز کردم ، خیلی وحشتناک بود ، همش نگران بچه ام بودم.

2706