2737
2734
عنوان

بچه ها شماها بعد زایمان چطوری

336 بازدید | 43 پست

خانمای گل شماها بعد زایمان چطوری وزنتونو سریع آوردین پایین من هفته دیگه زایمانمه از الان استرس وزنمو دارم ک چ جوری کم کنم این شکلی نمونم، 20 کیلوووو اضافه کردم🙄😢😭

من اون زخمی رو خوردم ک تو از حس کردنش مردی💔 میشه برای سلامتی پسرم یه صلوات بفرستی🙏💓

عزیزم خود ب خود میاد پایین من قبل بارداری65بودم اخربارداری83بودم الان باز وزنم65هست ولی سایزباسن و پهلوم مثل قیل نیس

من اگر خسته شبی یک تنه ایران بودم..من اگر لحظه پایانی انسان بودم....خاطرات تو منو زنده نگه داشته هنوز..وسط بی تو ترین نقطه زندان بودم♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واسه من خودش بعد از چند روزاوکی  شد

من کلا پنج کیلو اضافه کرده بودم😉

نکند فکر کنی در دل من مهر تو نیست❤.                     گوش کن! 👂نبض دلم زمزمه اش با تو یکیست.                          😊😊😊😊☺☺☺☺😄😄😄😄                                                                                                    هرگز ننشین متر بزن خوبی خود را😉                         اندازه ی خوبی به ندانستن آن است❤☺
2731
نگران‌نباش ..بزایی..شیر بدی میاد پایین

اخه زود کم نمیشه اونجوری بعد میخوان بگن بخور بخور شیرت کم نشه

من اون زخمی رو خوردم ک تو از حس کردنش مردی💔 میشه برای سلامتی پسرم یه صلوات بفرستی🙏💓
2738
اخه زود کم نمیشه اونجوری بعد میخوان بگن بخور بخور شیرت کم نشه

چه امضایی😏

نکند فکر کنی در دل من مهر تو نیست❤.                     گوش کن! 👂نبض دلم زمزمه اش با تو یکیست.                          😊😊😊😊☺☺☺☺😄😄😄😄                                                                                                    هرگز ننشین متر بزن خوبی خود را😉                         اندازه ی خوبی به ندانستن آن است❤☺
عزیزم خود ب خود میاد پایین من قبل بارداری65بودم اخربارداری83بودم الان باز وزنم65هست ولی سایزباسن و پ ...

چند وقته کم کردی گلم؟ واای منمباسنم بزرگ شده😢

بچه‌ها شکمتون دوباره تخت شد بعد زایمان؟

نه

من اگر خسته شبی یک تنه ایران بودم..من اگر لحظه پایانی انسان بودم....خاطرات تو منو زنده نگه داشته هنوز..وسط بی تو ترین نقطه زندان بودم♥️
طی دوسال اینده برمیگردی ب حالت عادی

وای دو سااال، یعنی راهی نداره ادم زودتر اب شه

اسی منم نگران بودم ولی بچه ها گفتن شیر بدی خود ب خود میاد پایین

رو کلمه دوست دارم رمز گذاشتیم مثلا وقتی جلوی جمع نمیشه  بگه دوسم داره میگه هوا چقد گرمه از این دیونه بازیا که هر کس تو رابطه اش داره:)شاید وقتایی که بیرون بودیم روزی صد بار گرمش میشه ! حتی یادمه یروز برف میومد و باهاش قهر بودم و با فاصله از هم راه میرفتیم وسط خیابون یهو داد زد و گفت‌< ای خدا خودت شاهدی که چقدر گرمه >کسایی که دورو برمون بودن با تعجب نگاش کردن فقط من بودم که گفتم منم گرممه(:❤          رمز واقعی منو شوهرم                           
2706