2733
2734
عنوان

حرکات بچه م کم شده.بیایین لطفا...

75 بازدید | 8 پست

توهفته ی38هستم.دوروزه حرکت نی نیم کمترشده.توطول روزحرکت داره ولی مث قبل نیس.کم شده...شکمم خیلی سفت میشه.حالتی مث نبض زیرشکمم احساس میکنم.لطفاباتجربه ها راهنماییم کنین

نبض نیست سکسکیه بچست😁

در زندگی یاد گرفتم:با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند.با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه می کند.از حسود دوری کنم چون اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز از من بیزار خواهد بود.وتنهایی را به بودن در جمعی که به آن تعلق ندارم ترجیح دهم و سه چیز را هرگز فراموش نمیکنم :1 . به همه نمی توانم کمک کنم2 . همه چیز را نمی توانم عوض کنم3 . همه من را دوست نخواهند داشت ....!

تو این هفته معمولا چون جنین به اندازه کافی رشد کرده آنچنان جایی نداره بخواد خیلی تکون بخوره من خودم حتما باید یه چیزی میخوردم یا اینقد باهاش بازی میکردم تا تکون بخوره ولی اگه دیدی تا چند ساعت اصلا تکون نخورد یه نوار قلب جنین بگیر حتما. اگر حالت مثل نبض میگی که چند وقیقه طول میکشه و فواصل منظمی داره کوچولوت داره سکسکه میکنه عزیزم نگران نباش . منم خیلی اینطوری میشد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من ۳۷ هفته یه شب حرکات بچم کم شده بود که رفتم بیمارستان سونو کردن گفتن آب دور بچم به حداقل رسیده که فرداشم فشارم رفت بالا دیگه دکتر زایمانم کرد

چشم دنیا بشود کور، تو مستانه برقص...

گلم اون نبضه سکسکشه

و اینکه طفلک جا نداره دیگه تو این هفته ها حرکات بچهی منم کم بود بیشتر بعد غذا یه تکونی میخورد و اغلب قلمبه میشد یه وره شکمم بنظرم طبیعیه چیز شیرین بخور ببین چطوره باید تکون بخوره بعدش

ناز دخترم تو زیباترین نغمه ی عاشقانه ی منی❤🥰❤
2738