2410
2553

از خودم شروع میکنم   

اوایل ازدواجم تو یه خونه ویلایی زندگی میکردیم 

تو حیاط خونه یه باغچه بزرگ داشتیم که من یه گوشه باغچه رو سبزی کاشته بودم 

جعفری بود و شوید و شاهی و تربچه 

یه روز اومدم از تو باغچه یه مقدار جعفری چیدم 

شستمشون با شاخه مثل یه دسته گل گذاشتم تو یه لیوان آب گذاشتم رو سفره 

قبلا تو تی وی دیده بودم این کار رو انجام میدن 

خلاصه شوهرم اومد خونه 

نهار خوردیم 

جعفری ها رو کنار غذا خوردیم 

بعد اومدم سفره رو جمع کنم دیدم لیوان آبی که جعفری ها توش بودن خالیه 

شوهرم آب لیوان رو سر کشیده بود 

بعد با دهن باز یه نگاه به لیوان کردم و یه نگاه هم به همسرم 

بعد دوتایی باهم تا تونستیم خندیدیم 

همیشه یادآوری اون لحظه باعث خنده من و شوهرم میشه 

یه خاطره بامزه دیگه هم دارم 

نمیدونم چرا نفهمیدم😐

من مامان مرصادجونمم😍تا ۱۴۰۰ پسرم بغلمه ای خدااااا از الان ک هیچ وجود خارجیم نداره عاااااشقشمممم 😍فندق مامانو بابا از خدا بخاه ک زودتر برا اینکه منو باباییت  بریم سرخونه زندگیمونو تو زودتر بیای بغلمون کمکمون کنه😍❤اخه تو ب خدا الان نزدیکتری زندگیمممم😉😍🙏❤ خیلیییی دوستت دارم مرصادم😍❤  آهایییی تویی ک امضامو خوندی !!! آره دوست عزیز با خودتم😉😍از خدا میخام امضای قشنگش پای تک تک ارزوهات باشه🙏آمین🌹🌹🌹 اللهم صل علی محمدوال محمد وعجل فرجهم❤🙏 تیکر عروسیمه شایدم زودتر برگزار شد😍💃❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همیشه تو کیفم موز یا نارنگی میزارم ک میریم بیرون م دخترم گشنش شد بش بدم.‌یسری موز ک بردم یه کوچولو سیاه شده بود تو کیفمم ک بود گرم بود خیلی سیاه شد درش ک آوردم شوهرم گفت بزارش تو مردم الان فک میکنن داری ب بچه بادنجون میدی😅😅

❤️همسر و دو فرشته ی زیبایم بودنتان ابدی❤️
2720
 همیشه تو کیفم موز یا نارنگی میزارم ک میریم بیرون م دخترم گشنش شد بش بدم.‌یسری موز ک بردم یه کو ...

😂🤣🤣

خداجونم دلم برای نی نی نداشتم تنگه😢😭😭😭 خودت بهمون رحم کن و برامون معجزه کن من بهت ایمان دارم خدای خوبم منتظرم بیشتراز این نذار انتظار بکشیم خیلی دوست دارممم😍😘😙😗

خاطره خرابکاریای شوهرم زیاده. یکیش اوایل ازدواجون رفته بودم مغازش داشت ترتمیز میکرد. پشتم بهش بود، فکرنمیکرد بخارشو بسوزونتم، گرفت سمت کوو نم، آتیییششش گرفتم چنان جیغی زدم...

ولی باورش نمیشد ک سوختم اون میخندید من جیغ میزدم. هنوزم جاش کامل نرفته😒😒😒

یا ماه پیش رفتیم دکتر زنان برای اقدام. اونجا برای اولین بار از زبدن دکتر کلمه نزدیکی رو شنیده بود. اومدیم خونه هی ادای دکترو در میاورد ک بیا نزدیکی کنیم😂😂

قدر آدم هایی که... زود عصبی میشوند را بدانید... اینها همان لحظه داد میزنند قرمز میشوند، قلبشان درد میگیرد، دستانشان میلرزد... ولی... ولی برای زمین زدن شما هیچ نقشه ای نمیکشند! آنها تمام نقشه شان همان عصبانیت بوده و تمام آنهایی که زود عصبانی میشوند، آدم هایی هستند که رقیق ترین و پاک ترین وجدان را دارند...

یه بار خونه نبودم شوهرمو ک شب دیدم گف یه چیزی میگم مسخره نکنیا گفتم چی گف....رفته بودم حموم رفتم لباس بپوشم لباس زیرامو پوشیدم...هرچقددنبال زیرپیرهنم گشتم نبود رفتم یکی دیگه برداشتم پوشیدم رفتم نمازمو خوندم تموم ک کردم دیدم...کلا شلوار یادم رفته بپوشم عوضش اون زیرپیرهنی ک گم کره بودم ازاول تنم بود بعدی رو هم از روش پوشیدم....😐

عاشقه عب نداره

2714

من یه خاطره با دوست پسرم تعریف میکنم، یه بار رفته بودیم کافی شاپ یه تخت اونجا بود شکسته بود ولی روش فرش انداخته بودن معلوم نبود سوراخه، دوست پسرم رفت بالا بشینه یهو افتاد تو اون سوراخه منم همونجا از خنده منفجر شده بودم😂😂😂

بهشتم اونورش باشه به این برزخ نمی ارزه...

یه بار داشتم خونه تکونی میکردم 

شوهرم یه کیف سامسونت داشت نو بود ولی قفل شده بود و باز نمیشد 

به شوهرم گفتم حالا این کیف چیه مونده تو خونه همش خاک میخوره 

بذاریم دم در خونه یه بنده خدا ببره اگه تونست درست کنه ازش استفاده کنه 

همسرم صبح زود میره سرکار خواسته بود لباس بزار تو کیفش آخه شغلش شیفتیه بعد هوا تاریک بود حواسش نبود سوتین منو جای لباس خودش برده بود تو محل کارش متوجه شده بود خخخخخخخ

برای آرامش دل همدیگه دعا کنیم💜.                                           خدایا مارو از شر بنی آدم حفظ کن🙏

شوهرم گفت اشکال نداره بذار دم در خونه 

منم بردم گذاشتمش رو سطل زباله ایی که دم در خونمون بود (اون موقع خونه ویلایی داشتیم )

دیگه گذشت و گذشت تا شب شد 

شوهرم هم اومده بود خونه 

من بعضی شبا پشت در قایم میشم و وقتی درو باز میکنه میگم پخ 😂😂😂😂وایی قیافه شوهرم اونموقع که میترسه خیلی خنده داره و دیدنی.هر وقت بهشون فک میکنم ۵ دیقه میخندم😂😂😂

عاشق اینم که اولین پست هر تاپیک و من بزارم😂😂   عاشق اینم ریپلای کنید😂😂😂نگاه به پروفایلم نکن خشن و زشته بع ولا خوشگلم و جذاب.😎تازه تو دل برو و با نمک هم هستم
2706