2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینا عذاب نمیبینن فقط عذاب میدن

اول بگو فامیلته؟ و چیکارا بات میکنه؟ خلاصه بگو اگر دوس دادی

@هر جایی دیدید یک رفتار به شکل غلیظ اظهار می شود بدانید که به احتمال بسیار زیاد در پشت صحنه (یعنی در باطن فرد) عکس این رفتار وجود دارد. @کسی که خیلی غلیظ با ادب است، باید بدانید که در عمق باطنش دریایی از بی ادبی نهفته است. @کسی که خیلی غلیظ خودش را سر به زیر و ماخوذ به حیا نشان می دهد، بدانید که خشمی فراوان پشت این شرم پنهان است. @یا اگر کسی خیلی بیش از حد و غلیظ اظهار معتمد بودن می کند، بدانید که در باطنش خیانت اولین گزینه است. @کسی که خیلی غلیظ با غیرت و متعصب است در باطنش آتش فشانی از فساد منتظر انفجار است. @كسی كه خيلی غليظ به دينداری و پاك منشی خود را مطرح می كند؛ شك نداشته باشيد با اين نما، باطنی عاری از هرگونه اعتقاد وجود دارد. @آدم ها پشت رفتارهای غلیظ پنهان می شوند تا حجم بزرگ منفی های درونشان را استتار کنند. @مواظب رفتارهای غلیظ باشید و از همه آنها مهم تر سراغ غلیظ های خودتان نيز بروید. @تا ببینید کدام رفتار افراطی را از خود نشان می دهید. آن را بنویسید و با نگاهی بدون قضاوت و بی طرفانه رهگیری کنید که در باطن شما چه چیزی زیر پوشش این رفتار افراطی پنهان شده است. @غلیظ های درونتان را قبل از اینکه سر باز کنند و زندگی تان را به باد دهند پیدا کنید و بگذارید خورشید آگاهی تان به آنها بتابد و محوشان کند. @یک زندگی سالم، زندگی معتدلانه است. رفتارهای غلیظ هرگز زندگی سالمی برای شما به ارمغان نمی آورند.
2731
اول بگو فامیلته؟ و چیکارا بات میکنه؟ خلاصه بگو اگر دوس دادی

متاسفانه آره

پدرشوهرم  و مادرشوهرم

و پسرشون که بشه شوهرم

بااین تربیت کردنشون...سر هیچ و پوچ تو زندگی ما تلخی میندازن

تیکر تولدمه💙💞💥👗👑💍
دلم شکسته میدونم خدا کارخودشو میکنه ولی دلم میخواد دعاکنم سربه نیس بشن

خودم انقدر دیگرانو نفرین کردم واقعانمناراحتم کردن ولی هیچیشون نشده فقط حس میکنم انرژی منفیش به زندگیه خودم برگشت ولی یکی رو به خدا سپردم خدا هم همچین گذاشت تو کاسش اشکال نداره تو لحظه یه چیزی بگی که سبک بشی ولی به خدا بگو از ته دل نگفتم سپردمش به خودت

❤تا خدا بنده نواز است     به خلقش چه نیاز......❤
ایکاش قابل حذف از زندگیم بودن

عزیزم بیشترین درس زندگیت رو قراره از همین ادما بگیری 

پس به جای اینکه اینا مایه عذابت باشن بذار مایه پند و جلای روحت باشن

اینا که میگم برای خودم اتفاق افتاده و فقط حرف نیست من به این افراد مثل یه کلاس اموزشی نگاه میکنم معنویت میدن به ادم و درک رو بالا میبرن

هر گاه نتوانستی اشتباهی را ببخشی آن از کوچکی قلب توست، نه بزرگی اشتباه...
2738
خودم انقدر دیگرانو نفرین کردم واقعانمناراحتم کردن ولی هیچیشون نشده فقط حس میکنم انرژی منفیش به زندگی ...

باشه میسپرمشون بخدا

ای کاش این کتک هایی که رو بدنم نشسته خدا خودش جوابشو بده

ای کاش این اشک هایی که ریختم خدا خودش بزاره جلوشون

تیکر تولدمه💙💞💥👗👑💍
عزیزم بیشترین درس زندگیت رو قراره از همین ادما بگیری  پس به جای اینکه اینا مایه عذابت باشن بذا ...

اخه چجوری؟؟وقتی هیچی چیزی برای درس گرفتن تو وجودشون نیس

تیکر تولدمه💙💞💥👗👑💍
اینا عذاب نمیبینن فقط عذاب میدن

فکر میکنی، همه چی ب موقش، منم کم نکشیدم از دست بعضیا، کار الانشون فقط حلالیت طلبیدنه که من حلال نمیکنم و از خدا میخوام سالیان سال زنده باشه و زندگیش بشه جهنم

خدایا آرزوی همه رو برآورده کن
فکر میکنی، همه چی ب موقش، منم کم نکشیدم از دست بعضیا، کار الانشون فقط حلالیت طلبیدنه که من حلال نمیک ...

دوست دارم اگه عدالت میخاد برقرار بشه بفهمن این عذابا بخاطر دل شکسته منه

تیکر تولدمه💙💞💥👗👑💍
2706