2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

فکر نمیکنم گناه باشه

ولی کار درستی نیست بهتره تو وجود خودت دلایلی که باعث این حس میشه بشناسی و برطرفش کنی

پیشنهاد میکنم کتاب نیمه تاریک وجود رو بخونی

منم برای کسی این آرزو رو داشتم الان که به نیمه کتاب رسیدم کلا طرز فکرم عوض شده

هر گاه نتوانستی اشتباهی را ببخشی آن از کوچکی قلب توست، نه بزرگی اشتباه...

نمیدونم ولی احتمالا هست و اینکه خدا منتظر نشسته ببینه ما چی میگیم اون کار خودشو میکنه فقط انرژی منفیش به زندگیه خود ادم برمیگرده

❤تا خدا بنده نواز است     به خلقش چه نیاز......❤
2738

بله عزیزم هیچوقت این آرزو رو نکن اینقد چیز میدونم راجع به سپردن دشمن ب خدا اگر مسلمونی واست بگم دلت آروم شه

@هر جایی دیدید یک رفتار به شکل غلیظ اظهار می شود بدانید که به احتمال بسیار زیاد در پشت صحنه (یعنی در باطن فرد) عکس این رفتار وجود دارد. @کسی که خیلی غلیظ با ادب است، باید بدانید که در عمق باطنش دریایی از بی ادبی نهفته است. @کسی که خیلی غلیظ خودش را سر به زیر و ماخوذ به حیا نشان می دهد، بدانید که خشمی فراوان پشت این شرم پنهان است. @یا اگر کسی خیلی بیش از حد و غلیظ اظهار معتمد بودن می کند، بدانید که در باطنش خیانت اولین گزینه است. @کسی که خیلی غلیظ با غیرت و متعصب است در باطنش آتش فشانی از فساد منتظر انفجار است. @كسی كه خيلی غليظ به دينداری و پاك منشی خود را مطرح می كند؛ شك نداشته باشيد با اين نما، باطنی عاری از هرگونه اعتقاد وجود دارد. @آدم ها پشت رفتارهای غلیظ پنهان می شوند تا حجم بزرگ منفی های درونشان را استتار کنند. @مواظب رفتارهای غلیظ باشید و از همه آنها مهم تر سراغ غلیظ های خودتان نيز بروید. @تا ببینید کدام رفتار افراطی را از خود نشان می دهید. آن را بنویسید و با نگاهی بدون قضاوت و بی طرفانه رهگیری کنید که در باطن شما چه چیزی زیر پوشش این رفتار افراطی پنهان شده است. @غلیظ های درونتان را قبل از اینکه سر باز کنند و زندگی تان را به باد دهند پیدا کنید و بگذارید خورشید آگاهی تان به آنها بتابد و محوشان کند. @یک زندگی سالم، زندگی معتدلانه است. رفتارهای غلیظ هرگز زندگی سالمی برای شما به ارمغان نمی آورند.
آره😔كلا نفرين كردن كار خوبي نيس حتي برا دشمن  من خيلي و خيلي تو بدترين شرايط قرار گرفتم ولي ...

پس چرا خدا نمیخاد یه نگاهیی به من بندازه!!؟

دلم داره میترکه

دارم با چشم گریون تایپ میکنم😥😥

تیکر تولدمه💙💞💥👗👑💍
فکر نمیکنم گناه باشه ولی کار درستی نیست بهتره تو وجود خودت دلایلی که باعث این حس میشه بشناسی و برطر ...

ایکاش قابل حذف از زندگیم بودن

تیکر تولدمه💙💞💥👗👑💍
پس چرا خدا نمیخاد یه نگاهیی به من بندازه!!؟ دلم داره میترکه دارم با چشم گریون تایپ میکنم😥😥

خدا مطمئن باش تموم نگاهش و حواسش به توعه

الهي حال دلت بهتر شه عزيزم

يـه صـلوات بـرا سلامتي خونوادم ميـفرستي؟😍
نمیدونم ولی احتمالا هست و اینکه خدا منتظر نشسته ببینه ما چی میگیم اون کار خودشو میکنه فقط انرژی منفی ...

دلم شکسته میدونم خدا کارخودشو میکنه ولی دلم میخواد دعاکنم سربه نیس بشن

تیکر تولدمه💙💞💥👗👑💍
بله عزیزم هیچوقت این آرزو رو نکن اینقد چیز میدونم راجع به سپردن دشمن ب خدا اگر مسلمونی واست بگم دلت ...

واقعا منم اینو خیلی قبول دارم ولی متاسفانه ادم در لحظه ناراحته یه چیزی میگه خدا خودش ببخشتمون

❤تا خدا بنده نواز است     به خلقش چه نیاز......❤
2706