2737
2734
عنوان

اون روز رفتم دکتر خیلی دلم گرفت

121 بازدید | 8 پست

دو نفر بودیم ازمون تست بارداری گرفت من گفتم بهش ک قبلا آز دادم منفی بود گفت مال ۸ روز پیشه خودم میخوام تست بگیرم لیوان داد دستمون رفتیم و ..... بعد گفت صداتون میکنم ۱ ربع بعد صدا کرد  بهم گفت شما باردار نیستی و .... کلی توصیه و فلان به اون یکی گفت ولی شما بارداری تبریک میگم  

ی غم عجیب تو دلم اومد بهش غبطه خوردم شب کلی فکر کردم بهش ک اره الان خوشحال خانواده اش خوشحالن جشن گرفتن فلان😭😭😭 

دلم خیلی گزفته

ساناز فرهمند هستم کاربر جدید در قالب کاربر قدیم 😊

شک نکن خدا به تو هم میده

فقط استرس رو از خوت دور کن

خداجونم بابت همه اتفاق های خوب زندگیم ازت ممنونم،هر روز داره زندگیم بهتر  و بهتر میشه ومن شادتر و خوشحال تر ، خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

براي ازمايش بعد اي وي اف ،شوهرم خيلي ذوق داشت

وقتي رفت جواب ازمايش بگيره

مثل اينكه خانمه با صداي بلند بهش گفته كه منفيه

اومده بود خونه غم از چهرش ميباريد، ميگفت حداقل بلند داد نميزد كه تو جمع ضايع شم

الان كه گفتي ياد اون روز افتادم

خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم ،و چگونه امیدم را از تو قطع کنم‏ و حال آنکه تو تویى،خدایا!آنگاه که از تو نخواهم که به من عطا کنى پس کیست که از او درخواست عطا کنم؟ خدایا!آنگاه که تو را نخوانم تا مرا اجابت کنى،پس کیست که او را بخوانم تا اجابتم کند؟،خدایا!آنگاه که به‏ سوى تو زارى نکنم تا به من مهرآورى،پس کیست که به جانب او زارى کنم تا به من مهر آورد،خدایا!چنان‏که دریا را براى موسى(درود خدا بر او)شکافتى و نجاتش دادى،از تو درخواست مى‏کنم بر محمّد و خاندانش درود فرستى و از آنچه در آن‏ گرفتارم مرا رهایى بخشى،و بر من گشایش دهى گشایشى فورى نه دیر،به فضل و مهربانى‏ات،اى مهربان‏ترین مهربانان.
براي ازمايش بعد اي وي اف ،شوهرم خيلي ذوق داشت وقتي رفت جواب ازمايش بگيره مثل اينكه خانمه با صداي ب ...

اره حداقل بلند نمی گفت 😔😔😔 خیلی سخته ان شاءالله شمام بچه دار بشی

ساناز فرهمند هستم کاربر جدید در قالب کاربر قدیم 😊
اره حداقل بلند نمی گفت 😔😔😔 خیلی سخته ان شاءالله شمام بچه دار بشی

ان شاالله

غصه نخور عزيزم

خدا به زودي مرادتو ميده

خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم ،و چگونه امیدم را از تو قطع کنم‏ و حال آنکه تو تویى،خدایا!آنگاه که از تو نخواهم که به من عطا کنى پس کیست که از او درخواست عطا کنم؟ خدایا!آنگاه که تو را نخوانم تا مرا اجابت کنى،پس کیست که او را بخوانم تا اجابتم کند؟،خدایا!آنگاه که به‏ سوى تو زارى نکنم تا به من مهرآورى،پس کیست که به جانب او زارى کنم تا به من مهر آورد،خدایا!چنان‏که دریا را براى موسى(درود خدا بر او)شکافتى و نجاتش دادى،از تو درخواست مى‏کنم بر محمّد و خاندانش درود فرستى و از آنچه در آن‏ گرفتارم مرا رهایى بخشى،و بر من گشایش دهى گشایشى فورى نه دیر،به فضل و مهربانى‏ات،اى مهربان‏ترین مهربانان.
2738