2733
2734
عنوان

از زندگی با شوهرم خسته شدم😭صرفا جهت درددل

| مشاهده متن کامل بحث + 9248 بازدید | 68 پست

ببین از قدیم گفتن زنی که خرج نداره ارج نداره...عزیزم.نباید ازاون ور بوم بیوفتی...با یه رنگ مو خریدن تو شوهرت ورشکسته نمیشه که اینقدر قانع بودی اینم شد جوابت‌...درس بگیر ازش ساده رد نشو.واسه دل خودت خرج کن.واسه خودت.نزار عادت شه براش.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من برای بچه دار شدن مشکلی ندارم  مریض نیستم  شوهرم راضی به بچه دار شدن نمیشه  اصلا ...

اتفاقا عاقله چون خودشو میشناسه میدونه اگه دو قرون خرج بچه کنه تب میکنه 

توام اصرار نکن خودت میتونی از خرجت بزنی بچه رو ک نمتونی بهش بفهمونی ندارم 

یه کارت برا خودت بگیرربنام خودت وخط خودت شوهرتم مجبور کن هرماه یه مقدار بزنه تو کارتت فقط واسه خود خودت باشه جلو ضرر رو هرجا بگیری منفعته عشقم غصه نخور

خدایا انی و کمتر از انی منو به خودم وامگذار🌹🌹

خانوما یه سوال به من میگن موهاتو رنگ کن به خودت برس نذار شوهرت عادت کنه 

اما شوهرم مو مشکی دوست داره یه بار رنگ کردم کلی غر زد ک زشت شدی 

خودمم زیاد ب رنگ تمایل ندارم 

ولی میترسم مث استارتر بد عادت بشه 

ب نظرتون چکار کنم رنگ کنم منم یا نه ؟

😘واسم صلوات بفرستید😘
2738
اصلا برا واقعی شدن تیکرت دعا نمیکنم  با این شوهر خسیست فقط بچه اذیت میشه دو روز دیگه هزار چیز ...

این چه حرفیه...🤨

یا شوهرش از چیز دیگه ای ناراحت بوده بوده اینجوری بهانه جویی کرده یا خود استارتر انقدر قناعت وقت و بی وقت کرده شوهرشو عادت داده .. استارتر فقط از این موضوع گلایه داره نمیگه خسیس خرجی نمیده و ... همه لیاقت مادر شدن دارن حتی زنهایی که شوهرشون یه کم خسیس..

خیلی از حرفت ناراحت شدم...😔😔😔😔

خانوما یه سوال به من میگن موهاتو رنگ کن به خودت برس نذار شوهرت عادت کنه  اما شوهرم مو مشکی دوس ...

همچی مگه رنگ کردنه مو هست کارای دیگه بکن.به پوست و ناخنت برس.لباس شیک بگیر و....

خدایا انی و کمتر از انی منو به خودم وامگذار🌹🌹
خانوما یه سوال به من میگن موهاتو رنگ کن به خودت برس نذار شوهرت عادت کنه  اما شوهرم مو مشکی دوس ...

مگه فقط رنگ‌نکردن مو باعث بد عادت شدن مرد میشه، شما یه جور دیگه خرج کن و به خودت برس که شوهرت بدونه هزینه داری همیشه 

عشق یعنی همه بدونن برای اون چه کردی ولی خودش ندونه‌

نه عزیزم . وقتی دوس نداره و خودتم دوست نداری ، چه کاریه اخه .

پولتو صرف یه کاری کن که ازش لذت ببری .

مثلا لباس بخر یا هرچیزی که ازش لذت میبری

⁦♥️⁩⁦♥️⁩
2706