2733
2739
عنوان

مادر شدن چه حسیه

| مشاهده متن کامل بحث + 313 بازدید | 31 پست

ببین میخای یه چیز خوشمزه ی خونگی بخوری باید کلی جون بکنی پولشو در بیاری بعد کلی وقت و انرژی بزاری درستش کنی اونوقت لذت خوردنش نهایتش نیم ساعته اما لذت میبرررری  و میچسبه بهت و حالتو جا میاره بچه داشتن اینجوره😁😄 دیگه نمیدونم چجور بگم قابل درک باشه

يه حس فداكاري خيلي شديد مياد سراغت كه خودتم ديگه نميتوني خودتو بشناسي مهموني دعوت ميشي ميتوني بچه رو هم نبري و عشق و حال كني ولي ترجيح مييدي بموني پيشش تو خونه و قيد خوش گذروني و بزني خيلي عجيبه

پس کی تو کوچه ما عروسی میشه😧

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام،من هنوز اقدامي به مادر شدن نكردم،معلوم هم نيست اقدام كنم يا نه كُلاً!

ولي،مي دونم كه مادر شدن يه حسيه كه ديگه براي خودت نيستي،

و خيلي بايد در هر چيزي از خودت بزني و بگذري و به قول معروف از خود گذشتگي زيادي مي خواد.

مادر شدن يعني هميشه استرس داشتن،نگران بودن،مسئوليتِ بي پاياني داشتن و خيلي چيزهاي ديگه كه به نظرم واقعاً سخته و حتي ترس هم داره!

شمارهم ايشالاه وقتي ازدواج كردي،تا وقتي كه مطمئن نشدي بچه دلت مي خواد،بچه دار نشو! 

2731
ببین میخای یه چیز خوشمزه ی خونگی بخوری باید کلی جون بکنی پولشو در بیاری بعد کلی وقت و انرژی بزاری در ...

با اینکه بچه ندارم ولی خیلی قشنگ گفتی   من خوووب حس کردم

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
2738

من فعلا بچم اینقد اذیتم کرد از هرچه بچس حالم بهممیخوره از ساعت ده نیم تا دوازده و نیم یه بند جیغ وگریه هی سرشو میکوبونه به تخت و زمین منهم اعصابم داغونه ازدستش زدمش دیوونم کرد یه سالشه

خدایا خستم 
با اینکه بچه ندارم ولی خیلی قشنگ گفتی    من خوووب حس کردم

😘😘😘عزیزممممم 

من خیلی اذیت میشم و دست تنهام و بعضی اوقات دلم میخاد خودمو فریزر کنم از دستش😁امااااااا وااااااااای از غذا خوردن و تاتی کردن و خندیدن هاش و صبح ها بوسم میکنه و ....کل خستگیام در میره 

2706